Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witka Mirki i... a nie Mirabelki raczej nie. Prawik wybiera się na divy. Divy na garsonierze wybrane, wszystko cacy. Ale pytania i tak mam. Ano może temat był wałkowanyna wykopie, ale nie ma za dużo obszernych odpowiedzi. Jest tylko jedna blokada, gdzie nie chciałbym potem w kolejce do NFZ kitrać się. Chodzi o wenerki i inne zagrożenia jakie można złapać. Wertowałem tag divyzwykopem, ale każdy pisał, że guma wystraczy. Tymczasem na forach medycznych skitarne chłopy otrzymywały od lekarzy odpowiedzi, że guma nie daje 100% ochrony. Więc zapytam czy była jakaś inba na tagu, że jakiś Mirek coś złapał kiedyś u pani kurtyzany? Czy garso daje tylko opinię o charakterze divy czy też potencjalnym ryzyku u danej divy? Czy cena divy np 200 zł w górę daje więcej ochrony? Niektórzy na innych forach pisali, że jest małe ryzyko, gdzie diva ZAWSZE wymaga gumy, ale na escorcie takich mało stosunkowo jest. Inna droga o czym wspomnianymi metodami zapobiegania to nie lizanie się z divą na co wiele mirków wskazuje, choć w ofertach znowu divy same to oferują, więc po prostu odmawicie i luz czy przez telefon ustalacie francuzy ect? Jestem nowy w tym temacie, więc napiszcie coś więcej oprocz tego, że bierzesz gumę i jedziesz. Oczywiście, przyznaję wam rację, że diva to mniejzse ryzyko niż tinderów z klubów.

To Mirki, które korzystają z div to jak to jest? Używacie tylko gumy, otrzymujecie sprawdzone info od jakości stanu zdrowia divy czy po prostu jak już korzystacie to lecicie się badać?

#divy #divyzwykopem #seks #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e81953f7bdff000a92b661
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 12
Zawsze w gumie - pierwsza zasada divowania, z drugiej strony gadałem kiedyś z diva i wychodzi na to że bada się częściej niż przeciętna loszka z Tindera czy poznana w klubie wiec wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez ryzyka nie ma zabawy ale nie demonizowal bym div pod kontem chorób wenerycznych - w ostateczności skonczycz jak Nietzsche bez nosa w przytułku tarzając się we własnych fekaliach...
Wertowałem tag divyzwykopem, ale każdy pisał, że guma wystraczy. Tymczasem na forach medycznych skitarne chłopy otrzymywały od lekarzy odpowiedzi, że guma nie daje 100% ochrony


@AnonimoweMirkoWyznania: o tak, bo na tagu divyzwykopem wszyscy piszą to co czują, a nie klepią się wzajemnie po plecach. I jeszcze te porównania losowej loszki z klubu do divy, która ma kilkudziesięciu klientów dziennie....
WykopowyDegenerat: 99% div wymaga gumy przy stosunku i jest to standard więc nie piszą o tym w ogłoszeniach. Te które oferują bez gumy to patologia i takie omijaj szerokim łukiem.
Co do francuza to możesz uzgodnić że chcesz w gumie.
Nie musisz zabierać swoich gumek bo divy mają swoje, chyba że masz jakiś niestandardowy rozmiar.

Zaakceptował: LeVentLeCri