Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w ciążę i urodzeniu dziecka. Więc razem z narzeczonym robią sobie bombelka. Nagle przypominaja sobie że dziewczyna choruje na mukowiscydozę musi brać non stop leki. Wypada z programu refundacji leków przez swój błogosławiony stan. Przez 9 miesięcy stan się pogarsza. Dziewczyna ledwo żyje ale rodzi. W szpitalu organizuje swoj ślub i chrzest dziecka. Teraz pora na organizację zbiórki na 1 milion złotych polskich żeby mogła pożyc jeszcze rok albo dwa. Dziecko jest zdrowe ale jest nosicielem chorego genu. #!$%@?. #antynatalizm #madka link do zbiorki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e7f249f7bdff000a92b22a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w c...

źródło: comment_1642597615HPTYTeFc7xscEnuqWRzkpB.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

to nie jest krytyka posiadania dzieci, tylko dopierakanie się do innych ludzi.

To jest dokładnie dopiernie się do patologii. Tak samo jak krytykuje się alkoholika czy narkomana tak samo trzeba krytykować takich zwyrodnialców. No chyba że jednak do postepowania Josepha Fritzla też nie należało się dopier**ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podjąłeś decyzje, nie
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

człowieku, ty nie wiesz kompletnie nic na temat dokładniej sytuacji tej rodziny, choroby, dziedziczenia, możliwości terapii. Wymyśliłeś sobie tylko termin patologia na tych ludzi i go powtarzasz. To nie jest krytyka, tylko krytykanctwo z czterech liter.

Wszystko jest dokładnie opisane we wpisie, więcej informacji nie potrzeba. Nie muszę znać drzewa genealogicznego tej patologicznej madki, i całej jej historii życiowej by ocenić jej postępowanie jako niewłaściwe, i niemoralne, a do tego szkodliwe społecznie. Sama pisałaś hipokrytko dopiero co, że adopcja przez homosi be, bo dziecko bez matki nie powinno się wychowywać, ale tutaj już popierasz wariatkę która umierając robi sobie dziecko.

Zrób sobie order z ziemniaka i przybij do czoła, bo zebrałeś plusiki od publiki o średniej wieku 15
  • Odpowiedz
Jak moderator uznał ze obrażam kogokolwiek to nie wiem, wszystko jest zacytowane w komentarzu powyżej, więc można sobie ocenić zasadność działania moderacji. Cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Nie można bać się czegoś co nigdy się nie skończy i jest przepiękne (życie). Patrząc zupełnie racjonalnie i trzeźwo nie iluzorycznie. Nie ironia oczywiście. Szanuję, kocham. Nie gardzę bo nie ma racjonalnych powodów ku temu. W rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Pięknie się prujesz, miód na oczy xD aaa, gwoli wyjaśnienia - jehowym już dawno nie jestem, więc daruj sobie wypominanie mi czegoś, na co nie miałam wpływu jako dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: A kto cię zmusza do wychowania takiego niechcianego dziecka. Zawsze możesz je oddać państwu pod pretekstem lepszej opieki. Ja za to polecam tobie obejrzeć inne rodziny, jakie są szczęśliwe z posiadania dzieci. Wiem jak to jest z małymi dziećmi, szczególnie pierwszym dzieckiem, a później jest tylko łatwiej, a wręcz wyręczają rodzica. Zobacz sobie na starych ludzi, którzy nie mają dzieci. Muszą wszystko robić samemu pomimo braku sił. Muszą prosić
  • Odpowiedz
@Sarmataa: co Ty biedny zrobisz jak Twoje dzieci wyemigrują, albo same nie będą chciały mieć dzieci? Skończysz tak samo jak my na starość. Chyba ich nie będziesz przy sobie trzymał na siłę i zmuszał szantażami emocjonalnymi do rodzenia, prawda? Prawda?( ͡º ͜ʖ͡º)
A wiesz, to ciekawa zależność, bo jak do tej pory każda osoba starsza, jaką się opiekowałam, miała dzieci, jedna z nich nawet 3.
  • Odpowiedz
@Sarmataa:

Dlatego wszystkie zwierzęta na Ziemi mają zabiegami socjologicznymi wyprany mózg...


Urojenia typu "rozpłód to powinność" dotyczą jedynie zwierząt ludzkich. Żadne inne ani nie zastanawiają się nad rozmnażaniem, ani tym bardziej nie planują
  • Odpowiedz
PijanaŚwinka:

Uniwersytety powstają tam gdzie jest najwięcej ludności. Gdyby wsie były większe, bardziej ludne to też miałyby uniwersytety.


@Sarmataa: "Najwięcej" liczbowo? Ale wiesz, że to ma związek głównie z wielkością, co nie? Czyli mówisz "gdyby wsie były większe, to byłyby bardziej rozwinięte". xD
Bo top 5 miast o największej gęstości zaludnienia w Polsce to Legionowo, Piastów, Świętochłowice, Swarzędz, Chorzów. Tam powstało najwięcej uniwersytetów? Najbardziej zaludnionym województwem jest śląskie. Tam
AnonimoweMirkoWyznania - PijanaŚwinka: 
 Uniwersytety powstają tam gdzie jest najwięc...

źródło: comment_16427092013qr3NrdNp6epiMoE0N3shh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz