Wpis z mikrobloga

Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!
Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Pobierz l.....l - Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #IdeologiaGender j...
źródło: comment_1642580517HXrZVaHaZ9hhS5tzEEsT3s.jpg
  • 234
korekcję płci


@Wedam Korekcje gatunków też można zrobić? Bo ja chciałbym być takim gepardem na przykład.

Niech się szprycują hormonami, wycinają sobie co chcą, mnie tym nie krzywdzą Facet chcę wyglądać jak kobieta lub odwrotnie - nie mam do tego żadnego problemu.

Ale do #!$%@? pana, nie używajcie takich debilnych określeń jak "korekcja płci" XDDD
Lekarza który dokonał bezpodstawnej amputacji na dziecku powinien stracic prawo do wykonywania zawodu a matka do psychiatryka na leczenie ! Jesli dziecko ma jakies zaburzenia powinno sie go wspierac psychicznie, a nie krzywdzic fizycznie. To jest decyzja na cale zycie dlaczego tacy ludzie nie moga zaczekac az dziecko dojzeje po co ten pospiech.
jeśli psycholog stwierdził że faktycznie tej osobie będzie lepiej jako mężczyźnie niż kobiecie, bo tak wynika z jej osobowości czy innych cech, to chyba dobrze że jak najszybciej zaczęto korekcję płci.


@Wedam: chcesz mi powiedzieć, że wystarczy obciąć cycki czyli poważnie się oszpecić aby stać się mężczyzną? Nie! Osoba trans nigdy nie będzie mężczyzną/kobietą. Całe życie będzie przyjmować hormony, narządy płciowe nigdy nie będą spełniały swojej roli. Tak na prawdę te
Korekcje gatunków też można zrobić?


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: raczej wątpię. Z korektą płci można normalnie żyć, z korektą gatunku nie. Zresztą, jak czujesz się gepardem, to lekarz da ci leki i się poprawi. Jak czujesz się kobietą a jesteś mężczyzną, to raczej wątpię.

To jest decyzja na cale zycie dlaczego tacy ludzie nie moga zaczekac az dziecko dojzeje po co ten pospiech.


@Jarzynazzielonejwyspy: jak dziecko dojrzeje, nabierze specyficznych cech, danej płci i
to nie jest Ameryka że wchodzisz do lekarza mówisz "proszę hormony i operacje od razu najlepiej" i ci robią od ręki, w Polsce trzeba odbyć w #!$%@? wizyt u lekarza żeby dostać papiery więc nie wiem czemu to traktujecie jako "decyzję z dnia na dzień". Plus jakby #!$%@? to kogo obchodzi. Załóżmy, że ten człowiek spiedoli sobie życie w taki sposób, i co z tego? Jakby nikogo poza nim to nie dotyczy
aby stać się mężczyzną?


@ethics: aby nie było różnicy bez dogłębnych oględzin. To dużo, bo dla ludzi spotykanych dla ulicy będziesz po prostu mężczyzną.

nie będą spełniały swojej roli.


@ethics: widziałem ostatnio statystyki ile osób w Polsce chce posiadać dzieci. No to większości osób w pl, ta funkcja narządów nie jest do niczego potrzebna.

Całe życie będzie przyjmować hormony


@ethics: nie da się ukryć, całe życie trzeba przyjmować leki.
Jaką psycholog ma pewność, że to jest "TO". że ten czternastolatek NA PEWNO chce zmienić płeć? Były prowadzone w tym kierunku jakieś badania, wiemy jak takie dziecko rozwija się, jak funkcjonuje w mając 30, 40 czy 50 lat? Czy współczesna psychologia zna odpowiedzi na te pytania? Obecnie wydaje mi się, że zmiana płci w tak młodym wieku to jest niestety eksperyment jeśli nie ma na ten temat dobrych badań i psychologowie zgadują
"Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!".


@l-RAD-l: Już na etapie tworzenia chochoła udowodniłeś, że nie masz zielonego pojęcia o tranzycji. Nie odróżniasz hormonów od blokerów, a to i tak pikuś z twoim największym problemem, czyli niską inteligencją i nikłą wiedzą.