Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: ja sie nie śmieje. w owym czasie darłem morde na rodziców że mi na chate weszli w butach, a ja wczesniej mylem podloge płynem dezynfekcyjnym.

każdemu myślę troche #!$%@?ło. wszyscy stanelismy w obliczu sytuacji znanej tylko z opowieści ze sredniowiecza - epidemia.

a że wyszło jak wyszło, no zobaczymy co dalej
  • Odpowiedz
@Stallion45: Miałem identycznie. Pamiętam jak mieliśmy dosłownie kilka pierwszych zakażeń w kraju i widziałem z okna korek samochodów pod supermarketem na kilaset metrów, bo ludzie rzucili się po ryż, makaron i papier toaletowy w ilościach hurtowych. Do dzisiaj nie rozumiem co oni sobie myśleli - że grypopodobny wirus zabije wszystkich pracowników sklepów i nie będzie gdzie kupić jedzenia? Serio telewizja robi taką sieczkę w głowie?
  • Odpowiedz
@Patryk7975: Ja myślę, że tv nie ogłupia per se. Ona jest nakierowana tak, by oddziaływać na plebs, który bezrefleksyjnie wykonuje rozkazy. Tam o myśleniu nie ma mowy, jest zwykły zwierzęcy odruch
  • Odpowiedz
@TheBestOfErasmus: szczytem mojego #!$%@? było to że bałem się iść do przychodni po L4 obawiajac się że w tej umieralni pewnie ma ktoś tego chińskiego wirusa. No ale nie mam tv więc psycha nie tak zryta jak 99% społeczeństwa. Miło wspominam spacery po pustym mieście i podróże między miastami pustymi drogami ekspresowymi. Sam wykop też jest śmieszny xD bo w pewnym momencie "szurostwa" w ogóle nie było i każdy zesrany,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: Tego poziomu nie osiągnąłem, ale na początku też myślałem sobie, że może to wszystko ma sens.
Potem poszedłem do gownopracy z ciągłym kontaktem z ludźmi, w której zabezpieczenia covidowe były na poziomie symbolicznym, więc się zorientowałem, że jeśli to tak śmiertelny wirus jak go reklamują to wygląda na to, że pora umierać, albo kłamią.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ale mi #!$%@?ł :)
To była poprzednia Wielkanoc, ja czułem że bez roweru się uduszę. jeździłem prawie codziennie do jakiegoś sanktuarium maryjnego 20km, że w razie gdyby mnie zatrzymali to jadę się modlić XD
@Padaj: pod takim wpisem że i tak chodzę na rower.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko #!$%@? żyjecie tym wykopem jak jakieś piwniczki. Masz czas żeby takie wpisy wykopywać jprd. Pewnie jesteś jednym z tych co łazi za mną i minusuje co bym nie napisał. Zima to nie ma co robić z szarym życiem co? Na rowerek nie pójdziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TheBestOfErasmus: dokładnie, niby skąd człowiek miał wiedzieć co to za #!$%@?, teraz trochę zelżało, wiemy o tej chorobie więcej, człowiek wie, że najprawdopodobniej od tego jednak nie umrze tak jak mówiono na początku. 90% już przechorowało itp..
  • Odpowiedz