Wpis z mikrobloga

Hm a gdyby tak nastoletnia samotna matka niepełnosprawnego dziecka doświadczona przemocą domowa która wcześniej opuściła dom dziecka i nie stać ja na podpaski co kliknąć ?! Tyle pytań tak mało odpowiedzi
  • Odpowiedz
OP pyta gdzie pomoc dla chłopców i mężczyzn, więc odpowiadam: na tej samej liście na którą narzeka, nawet w tym samym przykładzie który wrzucil. Gdzie tu fikoł?


@shitty_support: Fikoł polega na tym, że próbujesz wykazać, że Rossmann wspiera nie tylko kobiety, bo niektóre fundacje które można wesprzeć wspierają też mężczyzn. Akcja Rossmanna (a o Rossmannie tu mowa, a nie o poszczególnych fundacjach), dotyczy tylko kobiet.
  • Odpowiedz
serio brakuje polskich drogerii że trzeba się interesować jakimiś rossmannami? Omijać, nie wchodzić, nie robić marketingu sieciowego za frajer. Polacy nadal nie nauczyli się patriotyzmu gospodarczego i myślą, że zagramaniczna sieciówka niesie lepsza jakość albo większy wybór
  • Odpowiedz
masz dosłownie wklejony screen z tej aplikacji gdzie piszą, że wspierają też mężczyzn.


@shitty_support: Fundacje, nie Rossmann. (σ ͜ʖσ)

A o tym, że wspierają mężczyzn właśnie nie ma nic na screenach. Na screenie jest tylko o 60% dziewczyn. O 40% chłopców jest poza screenem, bo chłopcy nie są celem akcji Rossmanna.

Rossmann w swojej akcji wspiera kobiety, o czym mówi nam nie tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: Akcja jest skierowana do kobiet i tak reklamowana, bo to im się bardziej kalkuluje (w końcu większość asortymentu w tym skpeie to kosmetyki dla kobiet), ale to nie znaczy, że faceci będący pod opieką tych fundacji nie korzystają z tych pieniędzy (pić rel).

Rozumiem, że chodzi Ci o to, że w nazwie nie ma chłopaków, ale nikt się nie rozłączy z Tobą na niebieskiej linii, dlatego, że fundusze pomocowe były
shitty_support - @ZygmnuntIgthorn: Akcja jest skierowana do kobiet i tak reklamowana,...

źródło: comment_1642522481NkK7FByOrbIVXPb5m0wLgC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam co do nazewnictwa, ale to nadal czepianie się ludzi którzy coś robią (dla wszystkich) pod płaszczykiem plucia na kobiety.


@shitty_support: Przecież pisałem Ci, że OP bredzi. Wyżej jest mój pierwszy komentarz w tym wpisie z moim stanowiskiem.

Akcja Rossmanna jest skierowana do kobiet. Koniec i kropka. To że przypadkiem skapnie innym nie ma większego znaczenia, skoro rozmawiamy o akcji Rossmanna. Rossmann nie pisze na
  • Odpowiedz
@adammaster36: A jest opcja "zaznacz wszystko"? Czyli nastoletnia samotna niepełnosprawna matka doświadczona przemocą domową w domu dziecka, gdzie panuje ubóstwo menstruacyjne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: ale tu się zgadzamy - ja nie neguję, że sama kampania Rossmana jest skierowana do kobiet, bo ewidentnie jest i to wcale nie dziwne, że sklep z produktami głównie dla kobiet robi projekty dla kobiet.

Trochę robiłam wolontariatów w fundacjach w zyciu i próbuje tutaj tylko wyjaśnić, że jeśli fundacja docelowo pomaga obu płciom, to korzyść z kasy darczyńców ma każdy. Nazwa akcji ma być taka, żeby się Rossmanowi opłacało
  • Odpowiedz
dlaczego macie problem z tym, że sklep dla kobiet w którym pewnie z 95% klientów to kobiety organizuje zbiórki dla kobiet żeby pomóc grupom które mają trudniej z powodu okoliczności na które miały większy/mniejszy wpływ i przez to mają trudniej niż inni?


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: dlaczego kobiety maja problem z tym, ze tam, gdzie jest 95% mezczyzn... no, musze konczyc? Cos chcesz podyskutowac jeszcze?
  • Odpowiedz