Wpis z mikrobloga

ale ta akcja nie jest tylko pomocą dla kobiet. Można wybrać z tych fundacji te, które wspierają też chłopców. Ale tego już OP Ci nie napisze, bo by plusów nie dostal. Wrzuciłam screeny wyżej.


@shitty_support: OP bredzi, ale Twoje fikoły też niewiele mu ustępują.

Akcja nosi nazwę "Pomagamy jak umiemy kobietom". Nie ma potrzeby wyszukiwać na liście fundacji, które przypadkiem pomagają też mężczyznom.
@adammaster36: a tymczasem

Polska: Każdego dnia 15 osób w Polsce popełnia samobójstwo. 12 to mężczyźni. Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że w państwach rozwijających się i rozwiniętych mężczyźni zabierają sobie życie aż trzy razy częściej niż kobiety.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adammaster36: kapitalizm działa, sklep maksymalizuje zyski koncentrując się na dobrze zdefiniowanych grupach docelowych. Nastoletnia patusiara to idealny klient, bo dla dziecka musi gdzieś kupić kosmetyki, pieluszki itd., a do tego kupi coś samej sobie. Facet wbija do R gdy ma po drodze i kupi tam ten sam żel do mycia wszystkiego. Sam sobie odpowiedź którego klienta byś wolał będąc właścicielem sklepu.
@adammaster36: kurde kobiety to jakiś podgatunek człowieka, kula u nogi, czy o co chodzi? xd cały czas potrzebują wsparcia od państwa i z rynku oraz innych kobiet, bo nie mogą nawet w części żyć jak mężczyźni w trudnym świecie.

Wcześniej to olewałem, ale widzę coraz większą dyskryminację no i mnie jakiś czas temu dotknęła sytuacja, gdzie dużo jest profili kobiet, ktore nakłaniają na uruchomienie swojego biznesu (jakby ksiegowe czy coache) -
@StaraSzopa: Z jednej strony powoli się to zmienia i tłumaczy się mężczyznom, że płakanie, bycie wrażliwym czy gorszy okres to ludzkie rzeczy. Z drugiej - jeszcze sporo pracy przed społeczeństwem, bo rady, żeby być sobą i nie wstydzić się uczuć, są często wyśmiewane, i to głównie przez mężczyzn :/ Nawet na wykopie, gdzie siedzi sporo facetów, którym wiedzie się w życiu gorzej i którzy powinni się wzajemnie wspierać i walczyć ze