Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@spere: tylko dlatego, że kobiety dyskryminują mężczyzn na stanowiskach pielęgniarza "bo jak to, chłop pielęgniarka hehe. chodź grażka, rodzynka mamy hehe" i nie mów, że sobie to wymyśliłem, bo tak się złożyło, że mam kilkoro znajomych po pielęgniarstwie i w kilku szpitalach tak to właśnie wygląda.
Ale kobiety są sprzątaczkami czy pielęgniarkami, to nie są najprzyjemniejsze zawody, w dodatku prawie zawsze mało płatne.


@janeeyrie: Akurat jeśli o sprzątanie chodzi, wystarczy być na własnej działalności zamiast u dziada za 13 zł/h i robić samemu zlecenia. Dycha miesięcznie na czysto jest do wyciągnięcia. Do tego koszty prowadzenia takiej działalności śmiesznie tanie. Jakiś mały gruz typu kangoo w gazie/dieslu do wożenia chemii i sprzętu., ze dwa dobre odkurzacze, mopy, trochę
@PIAN--A_A--KTYWNA: tak samo praca w kuchni, która wywołuje u niektórych pań obrzydzenie i kojarzy się z patriarchatem. Chodziłem kiedyś na obiady do fajnego bistro z delikatesami z otwartą kuchnią. Jak był kucharz, to zawsze wesoły, rzucał żartami do klientów, widać z koleś z zajawką. Jak była kucharka, to taka uciemiężona, wymęczona życiem kobieta, jakby pracowała w ramach odbywanej kary.