Wpis z mikrobloga

Moja gra Goat's Tale właśnie opuściła wczesny dostęp i jest teraz dostępna za darmo dla wszystkich na #steam Z tej okazji robię #rozdajo 3 kodzików na DLC do mojej najnowszej gry. Zasady są proste, plusik i za 2-3 dni wyniki () Przy okazji chciałbym poprosić każdego kto zagra w moją grę by pamiętał by podzielić się opinią na jej temat w recenzji co nie ukrywam bardzo pomogłoby mi w dalszym rozwoju ^^ #gamedev #tworczoscwlasna #pixelart #gry #grykomputerowe #gryzadarmo #tworczoscwlasna #chwalesie
Chlebek_Pyszny - Moja gra Goat's Tale właśnie opuściła wczesny dostęp i jest teraz do...

źródło: comment_1642441409YHZZAMLJFGONQe0CXMA4Mm.jpg

Pobierz
  • 6
@Witson: to ruszaj na przygodę, fajną książką na początek jest przewodnik projektanta gier, bardzo łopatologicznie wytłumaczone. Internet poleca kanał brackeys, ale ja się od niego odbiłem. Darmowych treści jest mnóstwo, kursów też. Darmowy kurs uniwersytetu Chicago można znaleźć, ogólnie co kto woli, czy naukę na zasadzie zadawania pytań "czy umiem iść do przodu" "czy umiem zrobić tak, żeby kamera za mną podążała" itd., czy bardziej uniwersyteckie podejście (uczelni oferujących studia online