Wpis z mikrobloga

Trochę dla #heheszki założyłem sobie konto na #facebook by pośmiać się ze #spermiarz na grupkach randkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kwitnie tam Januszerka i Grażynerka karmiona tymi pseudofilozoficznymi cytatami na temat prawdziwych mężczyn i kobiet, że poziom żeżuncjometra niemal wyjebuje w kosmos ||
Ale wiecie co? Tylu utwierdzonych #p0lka w stereotypach o mężczyznach i tak mocnego #blackpill to nie widziałem nawet na wykopkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co udaje mi się pogadać z jakąś mądrzejszą (taka która umie sklecić zdanie xD) to na jej koncie paru chłopa + dzieciaki, ale #!$%@? MAĆ prawie każdy z tych chłopów to jakiś patus, żaden przeciętny facet z normalną pracą, czy wykształceniem ( _)
A to jeden po poprawczakach, a to po odwykach, inny po wyroku w pierdlu || wiecie co ich jednak łączy? Byli lub nadal są przystojni (może tylko jeden którego fotkę i profil dostałem mógłbym nazwać brzydalem).
Nawet jak #!$%@? od nich januszostwem to od razu na pierwszy look widać, że po ogarnięciu często ulanej mordy czy fajnego fitu byliby minimum upper normie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem taka #p0lka jedna z drugą sra utartymi stereotypami na wykopie i innych socjal mediach jacy to anoni są źli, zdradzają i problemy w życiu przynoszą (òóˇ)
Nie ma to jak ocenianie po pewnym procencie (elycie, he he), bo reszta normalnych ludzi jest dla was już od lat szkolnych NIEZAUWAŻANA ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
pozdro i soczysta mela na was p0lki
#blackpill #slowaprawdy #przegryw #zwiazki
plantpower - Trochę dla #heheszki założyłem sobie konto na #facebook by pośmiać się z...

źródło: comment_1642327224Div0wMDeutBmMpRbdwEWgY.jpg

Pobierz
  • 4
@plantpower: jak się nie jest chadem i dynamiczniakiem to it's over dla chłopa. Spokojni, ułożeni faceci zostaną EWENTUALNIE zauważeni dopiero po 30stce gdy kobiety się wyszaleją i stwierdzą że chcą coś stałego. Dodam tylko, że jak kobieta jest sama zainteresowana facetem to sama do niego napiszę, jeśli dotąd kobiety nie pisały pierwsze to znaczy że nie jesteś w jej typie ( ͡° ͜ʖ ͡°)