Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. W końcu udało nam się zebrać grupkę wykopków, z Koszalina i okolic.

Bez zbędnego gadania.

Idziemy na piwko. Termin został ustalony na 24.11.2013. Godzina jeszcze w miarę luźna, ale chyba wszyscy skłaniają się na okolice godziny 17. Spotykamy się w Green Pubie przy ulicy Fałata 11H w Koszalinie (naprzeciwko stadionu gwardii).

Prosiłbym o potwierdzenie obecności, może ktoś ma jakieś uwagi lub propozycje.


Myślę, że warto mieć jakiś kontakt z kimś poza wykopem, więc jeśli ktoś chce wymienić się numerem telefonu proszę o PW.


Wstępna lista obecności:

@ptto:

@JokerLine:

@baniol

@hesuss

@p98

@shen

Może akurat też wpadniecie ;P?

@saja88

@tomy86

Ps. Pytania itd. Możecie zadawać w naszym kanale:

http://www.wykop.pl/mikroblog/kanal/koszalin-i-okolice/


@Erblej Ty chyba okolice Białogardu może się skusisz ?

@speeedy wpadnij, nie musisz pic :)

#koszalin #kolobrzeg #ustroniemorskie #wykoppiwo #mielno #zachodniopomorskie
D.....k - Witam wszystkich. W końcu udało nam się zebrać grupkę wykopków, z Koszalina...

źródło: comment_xyITJ6XjMjHOZeFhpx8KATquq0gXkhmS.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@saja88: (#)

Pany dobre wieści mam:) zorganizowałem dziewczyny z wydziału i są w stanie pojawić się na piwku, także ustawmy się na za tydzień w środę >(20 listopada) bar alibi na władka IV. Pasujo wam?


klik

wpadaj normalnie, posiedzisz, pogadamy, będzie lipa to ściemnisz, że musisz coś załatwić i zwiniesz na chatę ;P
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: po spojrzeniu na kalendarz wyszedł nowy problem... to jest niedziela ;/ a w poniedziałek na 6 do pracy w Poznaniu... chętnie, ale jeszcze zobaczę. Mam nadzieje, że w razie czego jeszcze będzie okazja.
  • Odpowiedz
Ja jeszcze raz ponowie pytanie, czy są chętni na mocne picie wódki? Bo ja raczej reflektuje taki tryb w pubach i nie chciałbym się wyrywać w razie czego z grupy, nie wiem na co mam się nastawiać :)
  • Odpowiedz