Wpis z mikrobloga

@rzep: Jak czytam fanów Konfederacji to mam wrażenie, że jutro mogę iść do Kościoła, stanąć na środku i podczas mszy świętej głosić lewicowe poglądy, a jak ksiądz mnie wyrzuci, to śmiało mówić, że właśnie mnie ocenzurował i nie zna Konstytucji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A co ma wolny rynek wspólnego z globalnym monopolistą


@Sok_Mandarynkowy:
1. Facebook to nie monopolista
2. Wolny rynek nie odrzuca monopolów wręcz przeciwnie, wolny rynek zakłada, że ten kto ma najlepszą oferte, ten zgarnie wszystko z rynku, więc wolny rynek dużo ma z monopolami. No ale to nie zmienia faktu, że facebook z nie jest monopolistą.
  • Odpowiedz
Śmieszny jesteś typie i bawi mnie twój ból d--y o Konfederację.


@Sok_Mandarynkowy: Ból d--y to macie wy, ja po prostu się z niego śmieje xD

Do tego brak wiedzy o ekonomii.
  • Odpowiedz
@rzep: Tak się śmiejesz, że produkujesz się dla poklasku swoich kolegów, którzy mają takie same poglądy jak ty. Jesteś po prostu zwykłym nieudacznikiem, który musi pisać X postów dziennie na temat jednej partii, bo tak go boli dupsko.
  • Odpowiedz
Tak się śmiejesz, że produkujesz się dla poklasku swoich kolegów, którzy mają takie same poglądy jak ty. Jesteś po prostu zwykłym nieudacznikiem, który musi pisać X postów dziennie na temat jednej partii, bo tak go boli dupsko.


@Sok_Mandarynkowy: Mało o mnie wiesz :)

Ale widać, że zakłuło, bo zaczęło się ad personam.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie zakłuło, po prostu nie lubię ludzi, którzy na wykopie publikują tylko o polityce i tylko na temat znienawidzonej partii. Nie lubię tak toksycznych ludzi.

Napisałeś coś innego poza krytykowaniem kogoś?
  • Odpowiedz
Nie zakłuło, po prostu nie lubię ludzi, którzy na wykopie publikują tylko o polityce i tylko na temat znienawidzonej partii. Nie lubię tak toksycznych ludzi.

Napisałeś coś innego poza krytykowaniem kogoś?


@Sok_Mandarynkowy: Oczywiście. Gdyby tylko na wykopie była opcja wejść w profil użytkownika i zobaczyć co pisał na portalu, to mógłbyś przestać się wygłupiać.

Niestety, jak wszyscy wiemy, takiej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
Nie zakłuło, po prostu nie lubię ludzi, którzy na wykopie publikują tylko o polityce i tylko na temat znienawidzonej partii.


@Sok_Mandarynkowy: Pewnie, lepiej jak Soczek p-------ć na okrągło o chorobie, czerstwych serialach w TV i po kryjomu śmiać się z tego że firma w której się pracuje ma problemy finansowe
To jest esencja zdrowej aktywności na portalu Wypiek.peel
  • Odpowiedz