Wpis z mikrobloga

@alyaoo:

Przed chwilą tłum antyszczepionkowców śpiewał Młodej Parze sto lat i bili in brawo xDD


Antyszczepionkowcow czy ludzi którzy domagają się prawdy? Sam w dalekiej rodzinie miałem sytuację że chłopak zmarł po szczepieniu, lekarz stwierdził na jakiejś podstawie że zator, coś z płucami i sercem, sekcji zwłok nie było, oficjalnie nie jest to wina szczepienia... Gdzie od razu po zgłaszał że się źle czuje jprdl...

No i na inne choroby chyba
@AshtarPL: A wiesz, że młodzi ludzie umierają? Dostają różnych udarów, zatorów, pękają im tętniaki, chorująna zakrzepicę stwardnienie rozsiane i raka? A czasami nawet na takie rzadkości jak alzheimer, parkinson czy choroby prionowe.

Jeśli masz tysiące osób którym było przeznaczone odejść wkrótce i zaszczepisz połowę populacji, to te dwa zbiory muszą się częściowo pokryć.

99% "nopów" to ból ręki, gorączka czy inna sraczka a ten 1% to skutek przeciążenia chorego organizmu lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AshtarPL: no tak się potocznie nazywa ludzi wyznających poglądy, które były prezentowane podczas tego przemarszu, więc nie rozumiem za bardzo, o co Ci chodzi. Jak Ci się nie podoba takie słownictwo, to go nie używaj.
@padobar: na zdjęciach to jeden widziałem taki transparent i raczej nie jest on niezgodny z prawdą. Pfizer się do tego przecież przyznał, ale nie jest tak że szczepionka zawiera te komórki. A weź teraz znajdź jakaś informacje na ten temat, ciężko. Ja tutaj się nie opowiadam za żadną ze stron no ale weź coś znajdź o tym, na wykopie może, ale w wyszukiwarce nie ma szans.

@Pierorzek:

A wiesz, że
@AshtarPL: Oczywiście, że są takie dane. Ale ich analizą zajmują się profesorowie/doktorzy chemii, biologii, medycyny czy farmacji. Nie chłopki roztropki z fabryki smrodu. Tak samo istnieją dokładne plany budowy promów kosmicznych ale raczej nie znajdziesz ich w necie. Większości wiedzy medycznej, myślę, że tak z 95% nie znajdziesz w necie, właśnie po to są 12-14letnie studia na które kupujesz podręczniki po 600zł za sztukę albo wypożyczasz z biblioteki. Bo osoby z
@Pierorzek:

Oczywiście, że są takie dane. Ale ich analizą zajmują się profesorowie/doktorzy chemii, biologii, medycyny czy farmacji.


Skoro na 3 przypadki nopów w moim otoczeniu, żaden nie został uznany za NOP, to boję się jakie dane oni analizują. No i raczej powinien zająć się tym producent, ew. specjalne komisje, a nie doktorzy farmacji. Jak wiemy, dla pracodawcy nie ważny dyplom a wiedza. Chłopku.

Tak samo istnieją dokładne plany budowy promów kosmicznych
@AshtarPL: Nie da się zdobyć dyplomu magistra medycyny/ farmacji bez posiadania ogromnej wiedzy. Nie da się ściągać na ćwiczeniach, nie zmieściłbyś na żadnej ściądze tylu informacji ile wchodzi w zakres materiału na byle wejściówce przed zajęciami. Jedna praca pisemna potrafi zawierać na przykład materiał z 200 stron anatomii a to tylko jeden przedmiot i masz na wykucie tego 2 tygodnie. Zwykły człowiek nie wie ile ma żeber albo po co kości
@Pierorzek:

Sekcję zwłok nakazuje się również w przypadkach gwałtownej śmierci, która nie jest spowodowana żadnym urazem. Prawo do zlecenia sekcji zwłok ma lekarz, który stwierdził zgon albo ordynator. Rodzina zmarłego również może żądać sekcji w przypadku wyjaśnionych wątpliwości.


Gdy ktoś posiada małą wiedzę w temacie łatwo nim manipulować i właśnie to wam robią antyszczepy


Covidioto, w porównaniu do ciebie, weryfikuje wszystko kilka razy, porównuje, oceniam. Ty jak widać przyjmujesz wszystko w
@AshtarPL:

Nawet najgorszy lekarz ma większą wiedzę niż zwykły człowiek. Ty nie masz możliwości nic weryfikować , bo tak jak pisałem wielokrotnie, prawdziwej wiedzy w internecie nie ma. Czytanie szurskich stronek to jeszcze nie weryfikacja, tak samo jak komunikaty prasowe ceo koncernu. On nie musi się znać na farmacji bo to nie on projektuje szczepionki.

Nie, nie jest to "każdy" kierunek. Jak jesteś w grupie 10 osób, wykładowca podaje Ci jakąś