Wpis z mikrobloga

Kierownica w finalnym układzie (bez rączek na razie). Na środek pójdzie jeszcze uchwyt na komórkę.
Niestety nie obyło się bez drobnych modyfikacji komponentów, klamkomanetki potrzebowały więcej miejsca do działania niż się spodziewałem. Ale nie ma niczego czego wielonarzędziówka i późniejsze uszczelnienie nie na prawi ((oo))

W komentarzu dorzucam fotkę pod tytułem "dlaczego stosunek szerokości silnika do szerokości suportu jest ważny". Przymierzałem łańcuch i o silnik nie będzie ocierał, ale za do z drugiej strony pojawił się problem: kąt górnej rury jest na tyle niski, że przy przełożeniu 3/7 łańcuch będzie delikatnie haczył. Od początku się spodziewalem że rejony osi koła będę musiał wzmacniać, tu niestety będę musiał dodatkowo się napracować by odpowieni profil wyrobić (wyciąć w rurce a później stosownie ją wzmocnić). Naprawdę mam nadzieję że nie wyjdzie mi z tego jakiś straszny ulep spawalniczy. Ale zobaczymy. ¯\_(ツ)_/¯

#qwarqqmajstruje #rowercargo #towarower #ebike
q.....q - Kierownica w finalnym układzie (bez rączek na razie). Na środek pójdzie jes...

źródło: comment_1642240699vy116gqyj0LcaRuDRIboR2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach