Wpis z mikrobloga

@staryalkus: z jednej strony masz rację, a z drugiej są też ludzie co zarówno nie znoszą swojej pracy jak i się nudzą w wolne dni bo nie mają pomysłu jak spędzać wolny czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czyjatoja: I najlepsze jak za dzieciaka chcesz pograć na pc to z automatu #!$%@? bo nic nie robisz tylko grasz, pójdziesz na studia siedzisz przed pc pisząc sprawozdanie czy projekt #!$%@? bo ciągle grasz, za robotę byś się wziął. Drewno z wyciętych drzew na opał trzeba przewieźć pod wiatę to po cholerę mam się męczyć taczką cały dzień. Na przyczepę i przewiozłem autem, od tego są maszyny i narzędzia by pracowały
fakt wtedy nie było co robić i najlepszą rozrywką było sie #!$%@?ć ale nie pisz że robili 7 dni w tygodniu. 90% miało wywalone na robote bo im sie prawnie należała. Skąd się wzięło "czy sie stoi czy sie leży..."?


@RolnikSamWdolinie: Jemu chodziło o to, że przez większość PRL soboty były pracującym dniem normalnie- 6 dniowy tydzień pracy, ale w końcu i kraje komunistyczne wprowadziły je wzorem kapitalistów jako wolne i
Ogólnie w miejskich klimatach najbardziej lubię być w miejscach, które są stworzone aby pomieścić dużo osób, a akurat są puste.


@Urajah: Ciekawe podejście. W sumie fajnym miejscem jest ten największy stadion w Pradze, choć nie wiem czy go nie zburzyli, na koncertach bywało i po 250k ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rolnik_wykopowy: pasja i bezmyślny #!$%@? to dwie różne kwestie. Tak samo jak wielki fan muzyki z powodu słuchania radia w drodze do pracy, nie jest fanem muzyki. Analogicznie ktoś to z 'bralu laku' idzie robić jakieś bezsensowne prace pod domem nie jest hobbystą.

@rolnik_wykopowy: otóż mam. Z własnej woli minimalna działka, aby jak najmniej przy niej robić. Trawę koszę kiedy trzeba, podlewam kiedy trzeba itp. Nie robię z tego kultu
Trawę koszę kiedy trzeba, podlewam kiedy trzeba itp. Nie robię z tego kultu #!$%@?, aby pokazać sąsiadom, że ciężko pracuję zamiast leżeć z browarem.


@Czyjatoja: O kurde, zajebiście. Tylko wyobraź sobie, że są różne gatunki traw. Jedne rosną szybciej, a inne wolniej. jedni trawę deszczują, a inni nie. Do tego dochodzą takie czynniki, jak temperatura, czy nasłonecznienie, oraz nawożenie. To, że Ty sobie kosisz kiedy Ci pasuje, to nie znaczy, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rolnik_wykopowy: to że kogoś odpręża bezsensowne #!$%@? tylko potwierdza moją pierwotną wypowiedź.
Nie mówię tutaj o pasjonatach i świadomych ogrodnikach, tylko o kimś kto na pytanie o gatunek trawy odpowiada zielona hehehe. Mówię o osobach szukających sobie na siłę pracy, aby tylko coś robić. Koszenie trawy podałem za przykład. Jest multum innych rzeczy które można robić bez sensu, jak przekładanie narzędzi z miejsca na miejsce raz w tygodniu i takie tam.
@kontonr77: widze po swojej starej że jak ma za dużo czasu wolnego to jej odpyerdala i nie wie co robić
kosić to czasem potrafi tak, że aż trawa miejscami po prostu nie rośnie i jak sąsiedzi mają mlecze i te sezonowe kwiatki typu rumianki co rośnie na dziko to u niej potrafią być wyrżnięte plamy błocka, do dupy to wygląda - już lepsze te kwiatki polne sezonowe

oni może i potrafią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rolnik_wykopowy: nie, nie jest. Chyba nie rozumiesz do czego zmierzam. Odkurzać dom możesz 1-2 razy w tygodniu. Możesz też to robić codziennie, bo nie masz nic innego do roboty i ci #!$%@?, więc podejmujesz się bezsensownych prac tylko po to, aby pracować. Normalny człowiek wolne chwile poświęca swoim hobby\pasjom. Ludzie o których mówię nie mogą mieć wolnych chwil, bo muszą non stop #!$%@?ć. Nie ważne czy ten #!$%@? ma sens.
Mogę