Wpis z mikrobloga

Hahahah idiol Friza kupil falszywki za 3.5mln, przypominam, ze Friz tez kupil od Logana karty za kilkadziesiat tys (juz nie pamietam tej kwoty xd) zapewne tez falszywki xD A nawet jesli tamte byly legit to bawi mnie przeokrutnie ze ludzie potrafia byc tak glupi by za karte z POKEMONAMI dawac takie pieniadze. To tylko taki glupi amerykanski narod bez tradycji i historii mogl wymyslic xd
#friz
corryand - Hahahah idiol Friza kupil falszywki za 3.5mln, przypominam, ze Friz tez ku...

źródło: comment_1642182920v2Gs455UGZlrhvfHtDP8Bz.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Redoxx: btc nie mam ale mam inne krypto ale z drobnymi sumkami zainwestowane z nadzieja na wzrost, obecnie sa spadki ale wczesniej zawsze jakas dodatkowa kasa wpadala i nie mozna tego porownywac bo ta dziala lustrzanie do gieldy, miliony ludzi tam non stop przeprowadza transakcje i a cena zalezy od wielu wydarzen gospodarczych na swiecie tak jak obecne spadki podyktowane sa mocnymi strajkami w Kazachstanie i zaatakowaniem parlamentu przez co
  • Odpowiedz
@corryand: Przecież karty kolekcjonerskie to już od wielu lat normalne kolekcjonerstwo takie jak znaczki czy monety tyle że znaczki i monety to już chyba tylko stare dziady i autystycy kolekcjonują. Ja wiem że p0lska jest na tyle biedna że mało komu w ogóle przeszło przez myśl kolekcjonowanie czegokolwiek oprócz puszek po monsterach bo go na nic nie stać ale na świecie karty są bardzo popularną formą kolekcjonerstwa od dawna a
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: no owszem jakakolwiek inwestycja w ziemie czy nieruchomosci jest 10000x lepsza niz w karty pokemon xD nie wiem jak mozna nie widziec absurdu tej sytuacji xd lepiej za te 3.5mln posiadac kawalek planety biz #!$%@? karteczke z pikachu ahahahah no leje
  • Odpowiedz
@corryand: kupowanie kart jest głupotą to fakt, ale krypto działa tak samo, jego wartość jest wirtualna, spekulacyjna, tak jak wartość tych kart :) Wywindowali cenę kart w kosmos, jak sam mówisz z dupy, bez pokrycia chociażby tym, że to jakiś artefakt historyczny, zrobili dokładnie to samo co obracający krypto :)
  • Odpowiedz
@corryand: Nie jesteś w stanie zrozumieć, że coś dla kogoś ma jakąś wartość i tyle. Dla Ciebie może nie, dla innego tak. Osobiście mnie nie interesują karty, ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jest w stanie #!$%@?ć kupę siana aby tylko mieć coś. To tak jak z butami, ludzie kupują buty za #!$%@? 10, 20 czy 50k które są limitowane albo po prostu nie są warte swojej ceny. Odpierając
  • Odpowiedz
@corryand: nie rozumiem, dla niego te 3.5 miliona to pewnie jak dla innych 3.5k, mial taka zajawe ze sobie otworzy karty to sobie otworzył, i nie wiem po co robic spine, jedni otwierają karty drudzy ida do kasyna trzeci kupuja zegarki i tyle.
  • Odpowiedz
@Redoxx: noo ja inwestowania w krypto w ogole nie polecam i nikomu bym nie radzil zostawiac tam znacznej czesci swoich oszczednosci. Jesli ktos chce wrzucif jakies drobne poeniadze ktorych strata lata mu kolo nosa to tylko wtedy jest to spoko opcja. A wszystkich wyimaginowych znawcow krypto, ktorsy doradzaja w co zainwestowac bo sami najpoerw wkladaja tam kase i czekaja az tlum nabije im wartosc a potem oni wyplacaja i cala
  • Odpowiedz
@danoneek: no a ja z kolei za buty moge dac maksymalnie 400/500zl i wcale nie dlatego ze malo zarabiam czy mam malo osaczednosci ale dlatego ze nie widze zadnego sensu placenia za designerskie produkty ktore nie sa w zaden sposob warte swojej ceny. Produkcja butow dobrej jakosci/wygodnych to koszt do max 50zl, jezeli wliczymy ze maja to byc skorzane to cene mozemy do 100/120 podniesc w jakiej sprzedawane one sa
  • Odpowiedz