Wpis z mikrobloga

Hahahah idiol Friza kupil falszywki za 3.5mln, przypominam, ze Friz tez kupil od Logana karty za kilkadziesiat tys (juz nie pamietam tej kwoty xd) zapewne tez falszywki xD A nawet jesli tamte byly legit to bawi mnie przeokrutnie ze ludzie potrafia byc tak glupi by za karte z POKEMONAMI dawac takie pieniadze. To tylko taki glupi amerykanski narod bez tradycji i historii mogl wymyslic xd
#friz
corryand - Hahahah idiol Friza kupil falszywki za 3.5mln, przypominam, ze Friz tez ku...

źródło: comment_1642182920v2Gs455UGZlrhvfHtDP8Bz.jpg

Pobierz
  • 29
@corryand: z tego co wiem to on chyba wydał z 150kola z czego wyszedł z 100k na minus. No a karty są takie drogie bo to stare wersje poprostu i są kolekcjonerskie. Po co ktoś kupuje złote monety za 100k jak cena złota wynosi 10k? Bo jest na to popyt i taka wartość mają.
@polaczenieszyfrowane: po to ktos wrzuca film z tego jak to kupuje by widzowie ogladali i komentowali. #!$%@? bede kasowac kazdy taki #!$%@? komentarz kolejnego bezmozga, ktory tylko bezmyslnie oglada nie posiadajac wlasnego zdania. Jak warzywo a nie czlowiek rozumny.
@Ktoss: tylko jest spora roznica miedzy dzielem sztuki/ literatury jak manuskryptem Mikolaja Kopernika czy Gutenberga majacych ogromne znaczenie historyczne/ bedacych wybitnymi dzielami naukowymi sprzed kilku wiekow, a kartka pokemow wymyslonych w 1996 r xD
@corryand: Ale ja przecież o tym nie piszę tylko o np takich monetach kolekcjonerskich które banki produkują. Niektóre są dużo warte chociaż nie mają żadnej wartości. Tak samo jakieś starsze zegarki które wyszły z obiegu. Te karty wyszły już z obiegu i cena tylko rośnie
@Ktoss: no ja monet jezeli nie maja wartosci histotycznej z tym zwiazanej ani nie sa z kruszca ktory rzeczywiscie jest tyle wart tez nie rozumiem. To ze bank wypuscil sobie jakas monete np. z bledem i chca go miec jacys ludzie gotowi za to zaplacic duzo siana to tez dla mnie jest chore. Płacą za iluzje i wlasna obsesje.
Jednak wciaz widze roznice miedzy kolekcjonerem monet wypuszczonych przez dane panstwo a
@corryand: No tylko że takie pokemony przedstawiają serie filmów i bajek które są i prawdopodobnie będa ponadczasowe, coś za tym mimo wszystko stoi i stać będzie cały czas. Zawsze będą mieć swoich fanów. A to że jest coś tyle warte to dlatego że jest dużo fanów a niektórych kart naprawdę niewiele szczególnie z pierwszych serii
@corryand: To dwie całkiem inne sprawy. Logan kupił opakowanie w którym w ogóle były jakieś inne karty zapakowane w pudełko od pokemonów. Karty które kupił Friz pewnie są oryginalne bo przez ten czas ktoś by już zauważył że to podróbki i zrobiłaby się afera. Inni odkupili od Logana boostery w których były naprawdę wartościowe karty.
Tak czy siak #!$%@?ć debila xD
@Ktoss: no dobrze zalozmy, ze jestes multimilionerem i kupujesz karty za 3mln? Po co ci one? Co z nimi zrobisz? Oprawisz w ramke i powiesisz na scianie i bedziesz codziennie patrzyl na to z zadowoleniem ze dobrze zostaly wydane te 3mln? xd
Czy kupujesz jako inwestycje, ze znajdzie sie kolejny multimilioner ktory bedzie chcial miec karte pokemona i cos na tym zarobisz? xd
@polaczenieszyfrowane: tak ja rowniez przejrzalem Twoja ostatnia dzialalnosc i widze, ze w kazdym komentarzu kogos krytylujesz za wyrazanie wlasnej opini. Kolejny lewak, ktory chce zamknac mordy wszystkim ktorzy nie odpowiadaja jego retoryce i marzy o poslusznym, zniewolonym spoleczenstwie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adrian1101: jak kogos moze bolec ze ktos moze sobie kupic karty z pokemonem #!$%@? hahaha bolaloby mnie gdyby wszyscy byli bogaci a ja bym mieszkal pod mostem a jak zyje na spoko poziomie to co ma mnie bolec? Wyrzucone na smietnik pieniadze na karte pokemon? Boli mnie tylko glupota ludzka
@corryand: Przecież te karty można spokojnie sprzedawać bo ludzie je kupują. Zacznijmy od tego że on robi na tym duży content więc takie akcje w jakiejś części mu się zwracają. To USA tam jak masz duża popularność to zgarniasz gruby kwit. Te 3mln mu się w dłuższej perspektywie zwrócą. Podskoczy mu popularność i za walkę nie zgarnie 20mln dolarów a 25-30mln i już wyjdzie na swoje
@Ktoss: no ja nie mowie, ze on stracil majatek bo wiadomo ze obraca znacznie wiekszymi kwotami ale nigdy nie zrozumiem tej idiotycznej ideii kupowania jakis karteczek za taki hajs. W dziecinstwie sie wymienialo karteczkami w segregatorze czy kapslami z chipsow z pokemonami a teraz stare chlopy sie karteczkami z bajki wymieniaja xD Nie no ja odpadam xd