Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: poza dodatkiem covid dostał 18k za dyżury, biorąc średnią płacę za dyzury w małopolsce to jest około 1200 za dyżur 12h czyli 15x12 180h za same dyżury pewnie na oddziale covid.

To nie jest sporo pewnie w całym miesiącu zrobił z 350h

a ten drugi 72k to za ordynatora, oddziału XD to jest dużo? 30+ lat doświadczenia to tyle się ceni, i dobrze.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: Było się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z obliczeń wynika, że średnia godzinówka wyszła 200 złotych, ale średnio 13 godzin dziennie bez przerwy przez 30 dni, kołchoz się chowa. Jak za ordynatora oddziału to mała godzinówka biorąc pod uwagę odpowiedzialność
@RetNom: Jakby nie było dodatku covid to by 99 procent się ewakuowała ze szpitala
@RushB: Na NFZ już na pewno nigdzie innej nie pracował,
  • Odpowiedz
@MTGrubas: Mam znajomego psychiatrę. Po 3 dniach pracy w klinice w W-wa jest w stanie przytulić ok 25-30k wiec zarobki lekarzy potrafią być abstrakcyjne. No ale… trzeba było sie uczyć na lekarza a nie mruczeć :D
  • Odpowiedz
@RushB: Wiesz co by nie mówić złego o lekarzach, to poświęcają najlepsze lata na ogrom stresu i nauki, no i zawod wymaga codziennego powiększania wiedzy, więc jak dla mnie niech i 100 koła zarabiają na tydzień byle dobrze leczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: 7250zl za 160 godzin pracy jako specjalista, najlepiej płatny w szpitalu - matko bosko, ja bym za takie grosze z lozka nie wstawal a nawet specjalizacji nie skonczylem.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: Dyżury, dodatki i pracę na umieralni wysyłasz gdzie ludzie po kilku latach takiej pracy albo są ćpunami albo alkoholikami i porównujesz to do programisty z 3 letnim starzem który sobie siedzi w domu i głównie śpi xD
  • Odpowiedz
a ten drugi 72k to za ordynatora, oddziału XD to jest dużo? 30+ lat doświadczenia to tyle się ceni, i dobrze.


@PiersiowkaPelnaZiol: to jest w #!$%@? duzo to prawie ~18k euro dolarów miesięcznie. 200k rocznie, to jest ten poziom zycia z amerykańskich filmów, gdzie „normalni” rodzice mieszkają w domu tylko o jedno oczko poniżej rezygnacji lub pałacu i wyglądają jak jakieś podstarzałe gwiazdy telewizji od ilości chemi która się odmładzają.
  • Odpowiedz