Wpis z mikrobloga

@Bukaj16: ja #!$%@?, jak bardzo trzeba mieć wąskie horyzonty, brak jakichkolwiek zainteresowań, ambicji i inteligencji żeby czas wolny spędzać na oglądaniu tego ścierwa
widzisz kogoś oglądającego tik-toka i już wiesz, że masz do czynienia z prymitywniejszą formą troglodyty
  • Odpowiedz
@Bukaj16: pani się zesrała i nie odróżniła opinii osoby na temat jego preferencji od opinii tzw ogółu. Ktoś wyraził opinię, a dupa pękła. Więc niech sobie szanowna pani wsadzi ten uśmiech, niczym szczoteczkę, w dupę, bo widać za dużo tam "JA" i jej ego. Ale cóż, jak ktoś ma ego #!$%@? w kosmos to myśli, że jest miszczem intelektu i paroma przekleństwami czuje, że robi z siebie Mistrza Ciętej Riposty
  • Odpowiedz
@Bukaj16: ja kisnę już z samego faktu, że ktoś podkłada obcy głos pod swój ruch ust i udaje, że to mówi i to jest norma, tak się robi. Jaki ten Tiktok jest #!$%@? to ja nawet nie xD
  • Odpowiedz
@Bukaj16: Ale gardzę takimi pretensjonalnymi sromami, ta tonacja, gestykulacja, tragedia.

Typiare żaden facet nie chce, ktoś jej w twarz powiedział co sądzi i teraz wylewa żale w internecie.
  • Odpowiedz