Wpis z mikrobloga

ymczasem kiedy ty jako student nawet nie trzymałeś za rękę a laski albo się z ciebie śmieją albo patrzą jak na gówno


@harold97: a czyja to wina, że nie trzymałeś? Jakiejś dziewczynym moja? Czy innego faceta z jakiegoś Płocka albo innego Białegostoku?
Lewica na zachodzie już od jakiegoś czasu robi się coraz bardziej pruderyjna i antyseksualna, w zasadzie to postulaty w tym zakresie mają coraz bardziej podobne do polskiej katoprawicy


@Krazownik: napisz cos wiecej
@technojezus: jak na poważnie, to na poważnie
morda trolla i wzrost krasnoluda, do tego wychowanie w patologii i bieda
nie wiem jak to u ciebie ale żeby mieć dziewczynę to nie wystarczy tylko, żebyś ty chciał, musi jeszcze dziewczyna zechcieć
morda trolla i wzrost krasnoluda, do tego wychowanie w patologii i bieda


@harold97: Sobie wyjdź z domu i zobacz jak wyglądają przeciętne pary w tym kraju, po drugie kto tobie bronił się uczyć aby wyjśc z patologii i zarabiać duże pieniądze?

Żeby mieć dziewczynę, to przede wszystkim nie możesz być #!$%@?ęty umysłowo. Wiesz ile niskich/nieatrakcyjnych osób jest w związkach? Wiesz ile np. ,,chadów'' jest sama bo ma jakieś problemy psychiczne czy
@technojezus: Piszesz bzdury bo jestem studentem i do tego mieszkam w akademiku wiec wychodzę do ludzi, mam znajomych i to raczej ty siedzisz w piwnicy bo to co widzą moje oczy, moje doświadczenia przeczą twojemu gadaniu

ty z tym #!$%@?ętym umysłowo to tak nie kracz bo studentki i to raczej porządnych kierunków mają facetów którzy ćpają i chlają a jedynym ich osiągnięciem jest wyrok w zawiasach, już nie wspominając o burdach
@SzukamNlcku: no #!$%@?, najedzony głodnego nie zrozumie XD naprawdę
tak jak oskarek biedaka którego lał ojciec bo miał zły humor

często z tym się spotykam, studiuję i pracuję (tak wiem nie jestem tak, poukładany jak oskarek z własnym samochodem w wieku 18 lat bo dostał od starych) i czasami nie mam sił chcę spać a nie wychodzić, i #!$%@? kolega którego utrzymują starzy obrażony na mnie, bo nie chce iść
#!$%@?
@harold97: ciekawostka: na festivalu Tomorrowland istnieje cos takiego jak „Kosciol milosci” jesli chcesz skorzystac, przed wejsciem zakonnice daja ci kalosze, nastepnie wchodzisz z panną do srodka w wiadomym celu
Glar - @harold97: ciekawostka: na festivalu Tomorrowland istnieje cos takiego jak „Ko...
Piszesz bzdury bo jestem studentem i do tego mieszkam w akademiku wiec wychodzę do ludzi, mam znajomych i to raczej ty siedzisz w piwnicy bo to co widzą moje oczy, moje doświadczenia przeczą twojemu gadaniu


@harold97: no i jak mówiłem, tak zrobiłeś i napisałeś ,,bzdury''

U mnie w moim bloku mieszka typowy Polak kartoflany i otyły, jest po prostu obrzydliwy, pracuje jako jakiś robol chyba mechanik - ma kobietę i dziecko
jesteś zjebem ze #!$%@?ą psychiką i tyle.


@SzukamNlcku: nie tłumacz im tego. Dla takich osób, oni nie mają kobiety, bo mają nie taką szczekę, nie taki kościec, sylwetki kulturysty czy 190cm. W cale nie chodzi o psychikę czy pewność siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale eksperci z tagu #przegryw wiedzą swoje. Bo to przecież wystarczy być bogaty/z bogatego domu, ładnym i od razu na 1000% masz
albo twoi znajomi są lekko mówiąc podrasowani, maja ładne buzie albo są po prostu beciakami


@harold97: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD i znowu kolejne fikołki przegrywów.
Ktoś ma dziewczynę, a nie pasuje do opisu ,,ekspertów'' z wykopu

NA PEWNO SĄ PODRASOWANI, MAJĄ ŁADNĄ BUZIĘ, ALBO SĄ BECIAKAMI

xDDDD wy macie na wszystko jakiś z dupy argument. Naprawdę radzę ci się ogarnąć, bo przez czytanie takich głupot jeszcze nie daj boże bardziej ci #!$%@? i targniesz
@technojezus: Raczej ty kiedy okularki różowe opadną
ja traktuję w przeciwieństwie do ciebie kobity jak ludzi, takie jak ty i ja, nie istoty metafizyczne
tak samo chcą ładnych, tak samo tyczy się ich biologia i wszystkie przekleństwa z nią związane
ja to wiem
ty jak się dowiesz, pewnie w jakimś niezbyt przyjemny sposób, możesz mieć zwarcie w matrixie
Raczej ty kiedy okularki różowe opadną


@harold97: niby czemu ma mi coś spadać? To nie ja mam problem i nie ja płaczę wysrywając takie głupoty.

ja traktuję w przeciwieństwie do ciebie kobity jak ludzi, takie jak ty i ja, nie istoty metafizyczne


A gdzie ja napisałem, że ja kobiety traktuje jako istoty metafizyczne? xDDDDDD

tak samo chcą ładnych, tak samo tyczy się ich biologia i wszystkie przekleństwa z nią związane

ja
@technojezus: no czyli przyznajesz mi racje, że jako osobnik bardzo nisko w drabinie społecznej w środowisku studenckim mogę nie być w stanie, znaleźć dziewczyny ?
no, jak laska cię kopnie w tyłek, to opadną okulary, przynajmniej mam nadzieję, bo zawsze lepiej widzieć rzeczywistość niż sam róż
no czyli przyznajesz mi racje, że jako osobnik bardzo nisko w drabinie społecznej w środowisku studenckim mogę nie być w stanie, znaleźć dziewczyny ?


@harold97: Ale co ja przyznaje? Napisałem tylko fakt, że ludzie od dawien dawna w peirwszej kolejności patrzyli na wygląd, dopiero w dalszej kolejności na kto kto ma jaki charakter itd. Możesz być chadem, a możesz być zjebem, to i tak żadna ciebie nie będzie chciała.

Powiedz tylko
@technojezus: no to cię zdziwię, bo chodziłem na ogniska, nad jezioro i mam i miałem znajomych
z racji wychowania w patologii gdzie matka wylewała na mnie swoją frustrację, ojciec lał a piwko i winko to była podstawa diety, nie mogłem wychodzić jak inni w liceum, do knajp czy do klubów ale znajomych miałem
ty przed oczami masz piwniczaka który z piwnicy nawet na siku nie wychodzi

a ja jestem zwykłym człowiekiem