Wpis z mikrobloga

@harold97:

Ja ciebie nie zaatakowałem, tylko napisałem, że masz poważne problemy psychiczne i abyś odstawił ten tag.

Ja się pogodziłem


No to po co płaczesz na wykopie?

Dlaczego nie możesz podejść do jakiejś dziewczyny z roku/grupy i zaprosić na spotkanie. Boisz się? Już jakieś snujesz wizje, ze ciebie wyśmieje? Naprawdę ja mam wrażenie, że ty mentalnie masz jakieś max 10 lat.

Na studiach 2x przystawiała się do mnie pewna dziewczyna, dla
@technojezus: no widzisz a ja podchodziłem i nic to nie dawało, przyjaciel to maksimum co mi mówiła, a różnie do tego podchodziłem i do mnie żadna się nie przystawiała, nie czułem nigdy zainteresowania swoją osobą

czemu tu piszę, po pierwsze to ty podjąłeś temat nie ja, post był o czym innym, o takich rzeczach piszę inaczej
a czemu tutaj o tym piszę
bo to #!$%@? jedyne miejsce gdzie mogę z siebie
no widzisz a ja podchodziłem i nic to nie dawało, przyjaciel to maksimum co mi mówiła, a różnie do tego podchodziłem i do mnie żadna się nie przystawiała, nie czułem nigdy zainteresowania swoją osobą


@harold97: i mam rozumieć, że po kilku takich nieduanych akcjach zrezygnowałeś już tak?

Ja patrzę, że ty myslisz, że kazdy kto ma dziewczynę/chłopaka, to nie był nigdy odrzucanym albo co innego.
@technojezus: sam pisałeś, że ty budziłeś zainteresowanie, i czułeś że jakieś kobiety czują do ciebie miętę
ja takiego czegoś nie doświadczyłem
nie wiem czemu niby mam parę set razy gadać z laskami które wykazują mną zerowe zainteresowanie, bo może ta tysięczna się zlituje ? To brzmi, źle to nie brzmi jak gwóźdź do trumny a nie porada XD
Ja piszę, że nie mam żalu o to, że kobiety chcą tych prawdziwych
@technojezus: o dostałem pozdrowienia od znajomych z klubu, i ty mi napiszesz, ze nie mam znajomych i siedzę w piwnicy. nie ma mnie z nimi bo wstydzę się tego, że nie mogę sobie pozwolić na takie wyjście ze względów finansowych. Mam znajomych tylko laski nie widza we mnie mężczyzny ¯\_(ツ)_/¯
sam pisałeś, że ty budziłeś zainteresowanie, i czułeś że jakieś kobiety czują do ciebie miętę


@harold97: tak miałem tak samo jak dostawałem kosza parę razy

nie wiem czemu niby mam parę set razy gadać z laskami które wykazują mną zerowe zainteresowanie, bo może ta tysięczna się zlituje ?


No to jeżeli tak piszesz, to przetsań płakać i weź na klat, że będziesz sam. To tylko i wyłącznie twoja wina będzie

Ja
nie ma mnie z nimi bo wstydzę się tego, że nie mogę sobie pozwolić na takie wyjście ze względów finansowych


@harold97: ja np. nie cierpię klubów i tam nie chodzę, też mam się wstydzić, że codziennie/co weekend ludzie chodza do klubu?.
To jak nie masz pieniędzy to pracuj. U mnie na dziennych kilka osób pracuje i ja nie mam pojęcia jak oni dają radę. A na zaocznych to chyba praktycznie kjażdy
@technojezus: Ale ja nie żalę się przed nikim, piszę na wykopie czasami by sobie ulżyć
prawdziwy mężczyzna jest ładny, wysoki, dobrze zarabia, z dobrego domu, taki prawdziwi facet który jest dumny z siebie, takich facetów chcą kobiety
prawdziwy mężczyzna jest ładny, wysoki, dobrze zarabia, z dobrego domu, taki prawdziwi facet który jest dumny z siebie, takich facetów chcą kobiety


@harold97: no i nie masz racji i ja ci to od dłuzszego czasu mówię, abyś przestał wierzyć w te wysrywy wyssane z palca i przejdź się do ludzi i zobaczysz czy każdy mężczyzna mający kobietę jest ładny, wysoki, dobrze zarabia, z dobrego domu. Nadal nie rozumiem jak ktoś może
@harold97: Nie wiem, próbuję tobie pomóc, tłumaczę ci, że wiekszość tych teorii z tagu #przegryw to toatlne idiotyzmy, które ci obaliłem w kilka minut, a Ty coraz wieksze głupoty piszesz.
Trudno się mówi, chcesz wierzyć dalej w te głupoty, to wierz. Tylko potem nie płacz, że masz depresję czy inne rzeczy.
@technojezus: trochę za dosłownie to bierzesz z tym bogatym i ładnych
czasami do pewniej skali ładny potraf zrekompensować braki w pieniądzach i odwrotnie, nie muszą pracować, ważne ile zarabiają ich starzy jak nie pracują, w miarę ładny musi jednak być i jak nie wysoki to przynajmniej wyższy ale jednak wysoki jest mile widziany
@technojezus: ale to nie są teorie z tagu #przegryw ja go nie używam, te doświadczenia wyniosłem z życia
przeczytałem parę książek typu Lew Starowicz, dopamina dla mózgu itp. i po prostu psychologia i biologia pokrywa się z tym co ja zobaczyłem w życiu
zawsze musi być jakichś powód dlaczego kobieta jest z mało atrakcyjnym samcem, może w okolicy to on jest najlepszy, pieniądze rekompensują,
Zresztą co ja będę sam wymyślał, Lew-Starowicz
@technojezus: no, mroczna triada, ale to nie dla każdego
bo na to trzeba mieć minimum wyglądu inaczej jesteś śmieszny
poza tym do mrocznej triady trzeba mieć predyspozycje od urodzenia, trudno się tego wyuczyć
bo na to trzeba mieć minimum wyglądu inaczej jesteś śmieszny


@harold97: ja na studiach, i to w grupie mam kilka naprawdę ładnych dziewczyn, które są z typowymi przeciętniakami czy wprost brzydalami. Także widzisz, że się da. One mogły by mieć chada, a mają typa co nawet 180cm nie ma i to jedna jest wieksza od swojego chłopaka ¯\_(ツ)_/¯

Także widzisz, że te przegrywowe #!$%@? w jakiś 90% jak nie więcej jest
@technojezus: to ja mieszkam gdzie indziej, na innej planecie, bo ja widzę co innego
dlatego przeszedłem z osobistych doznań na naukę
i podałem Lwa-Starowicza jako autorytet który potwierdza moje słowa