Wpis z mikrobloga

Mężczyzna przeżywa tragedię osobistą - rozwód.

To nie przeszkadza jednak redaktorce AszDziennika się z tego powodu cieszyć, bo jest czadem a ona musi podkreślić, że jego wygląd jest tym, co go definiuje.

Spróbujmy wyobrazić sobie, że rozwodzi się nie Jason Momoa, a na przykład Scarlett Johansson.

w świat uderzyła informacja o rozwodzie bożyszcza ludzkości - Jasona Momoy z Lisą Bonet. Burza hormonalna, jaka przeszła po powierzchni ziemi na tą wieść, mogłaby zasilić energetycznie cały kontynent. I z tego powodu chciałabym wysłać bardzo jasną wiadomość do wszystkich, którzy planują wyruszyć na pocieszenie Aquamana - ON JEST MÓJ! BYŁAM PIERWSZA!


Rozwiodła się Scarlett Johansson! Burza podniecenia, jaka przeszła po powierzchni tej ziemi mogłaby postawić cały łańcuch górski. Chciałbym napisać wszystkim, którzy spieszą się na pocieszenie Czarnej Wdowy - ONA JEST MOJA! BYŁEM PIERWSZY!

On lubi wspinać się na wulkany - ja mogę wspinać się na niego.


Ona lubi wspinaczkę, mogłaby powspinać się, hehe, na mnie.

Dlatego pozwalam sobie wykorzystać zasięg, jaki daje mi bycie częścią tej redakcji, i zamanifestować do wszechświata moje pierwszeństwo do jego ręki, nogi i mięśni klatki piersiowej.


Wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję mężczyzny w redakcji chciałbym zamanifestować moje pierwszeństwo do jej ręki, nogi, i cycuszków mmm

#blackpill
#przegryw
knur3000 - Mężczyzna przeżywa tragedię osobistą - rozwód. 

To nie przeszkadza jedn...

źródło: comment_1642075207bUKVAB9N4FfufwsRtH0Kzk.jpg

Pobierz
  • 9