Wpis z mikrobloga

#wot

Wiecie może, gdzie najlepiej sprzedać konto? Jakieś konkretne serwisy? Mam w ciul premek i dosyć daleko pociągniętych linii, a nie gram już w ogóle.
  • 15
@korbuzz: Co dokładnie masz na tym koncie? Jakieś czołgi nagrody, dużo obligacji lub golda? Bo ostatnimi czasy drzewkowe dyszki czy też przeciętne premki nie mają prawie żadnej wartości w oczach kupującego. Jest duża podaż kont z czołgami nagrodami, OP premkami lub fioletowym kolorkiem dla pomidorka, a popyt jest wiele mniejszy. Może się okazać, że nie będzie warto sprzedawać konta.
@Bioenergoterapeuta: Konto z 2011 roku, dużo premek 8 poziomu (większość grywalnych), 14k obligacji, jakieś tam moduły fioletowe też są, ale ciężko mi powiedzieć, co tam jest wartościowego. Za długo nie grałem, żeby się orientować.
@korbuzz: Jak tak sobie teraz patrzę na Ebayu, to ceny potrafią się wahać od kilkuset złotych za konto z premkami i goldem, do tysiąca-dwóch za konta ze specjalnymi dychami - ale czy ktoś to faktycznie kupuje to nie jestem w stanie powiedzieć.
@mnik1: Na kampaniach trafiało się kilku takich gagatków w klanie. Na szczęście zawsze byli utylizowani maksymalnie w ciągu 2 dni, żeby nie psuć gry reszcie. Lepiej grać w 13-14 niż mieć pełną 15, ale z 1 czy 2 graczami, którzy mogą mieć kluczowe zadanie i je #!$%@?ć, niszcząc przy tym wynik całej bitwy. Natomiast o ludziach kupujących topowe konta tylko po to by sobie klepać pomarańczowy recent nie mogę powiedzieć nic
@mnik1: Mnie do dziś ciekawi kto obecnie gra na koncie Dyaebla. Widziałem je kiedyś na sprzedaż na ebayu ale pod innym nickiem. Charakterystyczne było ponad 4.5k wn8, ponad 5k bitew na e5 i około 70k bitew na koncie. Myślę że kontrast byłby jeszcze większy niż na koncie z linku. ;)