Wpis z mikrobloga

Minął miesiąc od nurkowania a to dalej budzi we mnie emocje, ależ to był moment

Honda robi brr brrr brrrrrr na dohamowaniu, wrzawa na trybunach, Gąsiorowski krzyczy, Toto Wolff krzyczy (ale nie słuchamy tego komunikatu), Kapica z emocji dmucha w mikrofon a pod sam koniec gąsior.exe przestał działać #f1
Pobierz M.....4 - Minął miesiąc od nurkowania a to dalej budzi we mnie emocje, ależ to był mo...
źródło: comment_1642058965OBcuOpGzIdzK0pFUDiuzh3.jpg
  • 14
@Morenk4: Wróciłem do domu z opóźnieniem 30 minut i odpaliłem transmisję od początku na go.cyfrowypolsat nie patrząc akurat na nic. Zamknąłem drzwi, słuchawki na uszy żeby nic nie słyszeć, bo tata mógł odpalić obok tv z końcówką wyścigu. Ale miał bekę, jak wyscig się zakończył normalnie, a ja 30 minut później dopiero krzyczałem i płakałem, jak Max wygrywał xD
@Morenk4 nadal do mnie nie dociera że Oponiarz został zdetronizowany. Że będziemy mieli piękny bolid z pięknym numerem 1 na nosie a nie jakieś coś z 44. No po prostu zbyt piękne by było prawdziwe. Najgorszy rok w pamięci najlepszy sezon od chyba 98/99
@JanTadeusz: Było więcej świetnych sezonów w ostatnich 20 latach, gdzie dwóch, a nawet 3 kierowców (2007) wałczyło o mistrzostwo do ostatniego wyścigu. Dla mnie osobiście chyba największym bólem były przegrane Alonso w 2010 i 2012. Fernando zasługiwał na chociaż jeden tytuł z Ferrari.
@zielonka12: Pamiętam wszystkie, ale żaden nie był tak dobry, miał tyle emocji zwrotów akcji, szalonych sytuacji. Niczym Legendarne walki Prosta i Senny. W 2010 i 2012 nigdy nie czułem żeby Alonso miał szanse na wygraną. Tzn tak mógł wygrać, ale atmosfera była taka, że to RB jest najlepszy i oni raczej wygrają i tak też się stało.
2007 to debiut Hamilton?
Tak faktycznie, to był tez mega sezon przez dramat z