Wpis z mikrobloga

Mirki mial ktos stycznosc z #telewizor #philips 55Pus7506. Chodzi mi glownie o plynosc dzialania po jakims czasie. Do tej pory mialem tylko #telewizory #samsung i na Tizenie smiagalo wszystko szybko i plynnie. Mialem krotka stycznosc z podobnym modelem philipsa i na pierwszy rzut oka wydawal sie zdecydowanie wolniejszy. Telewizor ma sluzyc glownie do netflix, yt i #tv drozsze modele philipsa chodza plynniej ? Jest jakas zaleznosc ?
#tizen #androidtv
  • 3
@piotrekw88 android tv tak ma, że wydaje się wolniejszy ale to nie ma nic wspólnego z płynnością działania. Wszystko działa jak ma działać. Po za tym pamiętaj to tv z matrycą 50hz i jak porównasz do tv z matrycą 100hz to zawsze będzie ci się mniej płynny wydawał.
@piotrekw88: przed nowym rokiem jak szedłem po schodach zalałem z wiadra wody samsunga w salonie i na szybko postawiłem tam Panasonica tylko dla tego, że miał wąską stopkę a niechciałomi mi się wiercić w scianie. Ten Panasonic to jest Ferrari w porównaiu do philipsów w każdym aspekcie. Mam kilka innych tv z różnych okresów i no cóż... Philips to największy muł ze wszystkich.
wojciet - @piotrekw88: przed nowym rokiem jak szedłem po schodach zalałem z wiadra wo...

źródło: comment_1642112245f1lDCXsEACcmSpH37rXElV.jpg

Pobierz