Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Mirki może dość popularny filmik na youtubie swego czasu dodany przez turbo p0lkę o tym jakie cechy powinien mieć idealny facet i jaki powinien być w stosunku do niej przez co została mocno zjechana w komentarzach i jej główne cechy to hajs, hajs, i dobra praca czyli hajs! Od momentu dodania tego filmiku minęło 6 lat więc już sporo i ona zaczyna się pomału zamieć w babcię co widać na poniższym zestawieniu, druga kwestia jest taka że jak i na pierwszym planie ma makijaż tak i na drugim więc nie widzimy jej prawdziwego "ja" i teraz wyobrażacie sobie lekarza którzy zarabia dobry hajs lub kogoś kto jest ustawiony to zamiast wybierać w laskach w wieku 23-28 będzie chciał laskę która zaczyna wyglądać jak babcia? Tak wiem, ten filmik nagrała 6 lat temu i nawet jakby znalazła wtedy tak ustawionego faceta jakiego ona wtedy chciała to myślicie że taki facet nie obracał by się za po jakimś czasie za innymi laskami wiedząc że ona za kilka lat będzie już babcią z wyglądu? Naiwne myślenie lasek wtedy kiedy myślą że złapali bogatego chłopa tylko dla siebie! #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wygryw #przegryw #youtube #polskiyoutube
wakxam - Pamiętacie Mirki może dość popularny filmik na youtubie swego czasu dodany p...

źródło: comment_1642005806HQDSTbFFHZ55VYQG3QKrot.jpg

Pobierz
  • 43
@wakxam: Mi się ona nigdy nie podobała, niemniej uważam, że przesadzasz. Niby są faceci, którzy odchodzą od kobiet, bo te zaczęły wyglądać "staro", ale tak naprawdę większość nie ma do tego jaj. To po pierwsze, po drugie, ona nie jest głupia, a w każdym razie ma zmysł biznesowy. Kręci kontrowersyjne materiały, więc ma mnóstwo wyświetleń, a co za tym idzie dziesiątki deali, za które bierze duże pieniądze. Także kto tu jest