Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luna98x: osobiście liczę kalorie. Jak mam górny limit to łatwiej mi powiedzieć stop. Do tego staraj się nie nudzić. Nuda sprzyja posiadaniu nawet jak fizycznie by się nie było głodnym.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@mkm8 jem. Myślałam właśnie o tym żeby się zapchać marchewką, tylko nie wiem czy ro dobry pomysł.. Czy ten głód psychiczny kiedyś zwalczę w ten sposób
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: pijesz dużo wody, często chodzisz do łazienki -> spalasz więcej kcal
Mi też całkiem pomagała metoda jabłka. Jeśli sądziłem, że jestem głodny zastanawiałem się czy zjadłbym jabłko. Jeśli nie miałem ochoty na jabłko to znaczy, że to żaden głód tylko apetyt więc można się rozejść.
  • Odpowiedz
@Luna98x: ciepła woda, kawa (tylko żeby mleka albo nie było, albo 0% żeby mniej kalorii pić), patrzeć na kcal słodyczy/jedzenia, przeliczyć sobie o ile nas oddala podjadanie od celu. No i czas, z czasem się człowiek przyzwyczaja.
  • Odpowiedz
pijesz dużo wody, często chodzisz do łazienki -> spalasz więcej kcal


@RakunG: ej, rzeczywiście xd. Nie spojrzałem na to od tej strony. Z jabłkami też próbowałem, ale na pustym żołądku ich zbyt duża ilość powodowała u mnie rozwolnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Luna98x: Moją taktyką na redu przy 2000 kcal jest poprostu omijanie śniadań. Pierwszy posiłek dnia jadam nie wcześniej niż o 14. Oczywiście nie uważam żeby to było jakieś rozsądne ale na mnie działa idealnie. Do tego napoje i można dość fajnie żyć
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@mkm8 dieta od dietetyka 2000kcal. Pierwszy dzień po raz 4 XD więc nie ma tu mowy żebym była wygłodzona.
Ogólnie wydaje mi sie ze problem leży tu, że zamiast dwóch bułek po 50 gram kupiłam jedną 100 i mój organizm mówi "coo, tylko jedna, zawsze były 2" I czuje taki ból psychiczny jakbym zjadła mniej xd czułam go jak już robiłam ten obiad xd
  • Odpowiedz
@Luna98x: jak sie tak ja po trochu to pewnie cięzko, jak robie sobie posty 5dni+ to przez pierwsze 48h jest ciezko i czuc głód a potem to juz bez roznicy, zawsze mozesz poscic kilka dni a potem zjesc te kalorie z pominietych dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) 4 dni postu = 10kkcal w 5 dniu i potem znowu post.
  • Odpowiedz