Wpis z mikrobloga

TINDER - CZY SAM PENIS WYSTARCZY?

Jeden z użytkowników zagranicznych portali looksmaxxowych, amerykański murzyn, sprawdził swego czasu, czy samo wysyłanie zdjęcia swojego potężnego naganiacza w majtach wystarczy, aby samice zechciały zgodzić się na zbliżenie? Metoda ta została nazwana: "big dick game"

Wyniki były brutalne
Okazuje się, że samo opisane wyżej zdjęcie nabrzmiałem knagi w gaciach jest wystarczający, aby loszki zaczęły już na ekranie swojego iphonika dobierać w wyobrazi do olbrzymiego buzdygana.

Nasz hebanowy Tyrone posiada pęto o wymiarach 8 x 6 cali, pytany przez loszki oczywiście dokonuje przeskalowania do 9 cali. Przez kolejne tygodnie miał zapewnione atencję i ONS od: latynosek, czarnych loszek, białych loszek, mieszanych loszek, do wyboru do koloru!

Możesz mieć średnie ciało i średnią twarz, ale kiedy jurne samice dostrzegają ponadprzeciętnego wyzwoleńca pod warstwą bielizny, racjonalne myślenie mówi: "papa!". Dotyczy to nawet przedstawicieli rasy o statystycznie najniższej atrakcyjności na rynku matrymonialnym. Pomyślcie tylko jakie rezultaty miałby biały Chad slayer!

Cenzurę na wybrzuszeniu sięgającego do zewnętrznej części uda buzdygana dodałem ja.

#blackpill #dickpill #tinder #badoo #przegryw #gehenna #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #penis #chad #chadowezycie #p0lka #mokebe #mokebiary #seks #zwiazki

Obserwuj: #danzinger
Pobierz Danzinger - TINDER - CZY SAM PENIS WYSTARCZY?

Jeden z użytkowników zagranicznych p...
źródło: comment_1641992546GQidBgvhoJ41g6DCwILJE8.jpg
  • 20
@Danzinger: średnia u czarnych to około 28-30 cm więc nic dziwnego, że taka rekcja bo u białych to zaledwie 22-24 cm średnio. Jeszcze 200 lat temu średni penis w Polsce mierzył 45 cm. Obecnie małe penisy u Europejczyków typu 20 cm są spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i siedzącym trybem życia. Klimat tez odegrał trochę role w pomniejszeniu naszych knag. A w dawnych czasach Neandertalczycy mieli takie same khutangensy co mokebe z bujnych
@MrFisherman:

Z tego co wiem to Kongo to 18 cm, przy czym należy zważyć, iż są to dane podawane przez autochtonów a nie dokonane w drodze pomiarów. w USA badania populacji europoidalnej i negroidalnej pokazały, iż różnica miedzy kindybałami obu ras to 0.25 cm

Mniemane dane nieoficjalne, ukrywane przez masami w celu zapobieżenia mniemanym masowym samobójstwom dickletów pozostawiam znawcą z tagu #dickpill
@MSDS:

Jeśli samiec zagada do loszki w klubie oraz na pogrzebie to niekoniecznie otrzyma ten sam efekt.

Na wykopie samice mają często inny mindset i knaga znienacka może je wystraszyć, natomiast na tindera wchodzą w poszukiwaniu dorodnego boltza.
@Missudi: Taka prawda, natura.

Tysiące lat temu na sawannie nasze prababki zapoczątkowały dominacje wielkich khutasów, jako indykatora dymorfizmu płciowego, kiedy zaczęliśmy chodzić w pozycji wyprostowanej, dlatego mamy większe buzdygany niż inne naczelne w stosunku do ciała.