Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czeskiNetoperek: to nie będzie platforma. Jeśli przejmą władzę zrobią podobny cyrk co PiS na początku rządów. Będzie audyt poniżej sprawa pójdzie do prokuratury, a tam sprawy będą się ciągnąć wiek. Nic do sądu nie trafi. Trybunału też nie będzie bo tam są sędziowie PiSu.
  • Odpowiedz
@Ama-gi: Ale co miał niby zrobił PiS Platformie, skoro nie było za co? Realnego łamania prawa, a nie retoryki politycznej rodem z wypoku.

PiS na każdym kroku łamie prawo. Na nich są paragrafy, mocarne. Kamiński został skazany za rzeczy błahe w porównaniu do tego co zrobili po 2015.

Więc tak, PO rozliczy PiS, bo inaczej zostanie wywiezione na taczkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czeskiNetoperek: nie każde buńczuczne zapowiedzią w tv to realne przestępstwo i możliwe zarzuty. Przecież to jest teatrzyk dla motłochu, który się emocjonuje tym, kto na kogo co powiedział i i o kogo nie przeprosił plus tematy lbgt, amborcja i kościół. Jak dochodzi do konkretnego np co zmienić w polskim wale, to po nabiera wody w usta. Oni chcą i nastawiają ludzi przeciwko sobie, a sami bawią się na wspólnych imprezach.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: za po (wiem, trwało długo, bo wtedy jeszcze ktoś respektował prawo) skazano Błaszczak i tego drugiego. Z agentem Tomkiem też coś było. D--y platforma spektakularne dała z zerem i trybunałem stanu.

Mam nadzieję, że teraz wszyscy są tak w-------i, że ich rozlicza. I nie z polaczkowej zawiści, tylko żeby następnym to nawet przez myśl nie przeszło.
  • Odpowiedz
to nie będzie platforma. Jeśli przejmą władzę zrobią podobny cyrk co PiS na początku rządów.


@Ama-gi: G---o. PiS już raz pokazał "kompetencje" jak rządziło tylko zanim zniszczyli kraj doszczętnie to im się koalicja rozpadła. Tylko niestety wyborcy mają krótką pamięć. A PO cokolwiek nie byłbyś im w stanie zarzucić to nawet nie zbliżyli się do niekompetencji i obłudy PiSu. Nie wierzysz? Zrób sobie research i sprawdź afery po za ich
  • Odpowiedz
@Ama-gi: No sorry ale głupoty gadasz. To, że np. Beata Szydło powinna stanąć przed trybunałem stanu za niepublikowanie wyroków TK wie każdy średnio zorientowany w prawie polak. W przypadku PO takich przykładów nie pamiętam i nie pamiętam, żeby PiS nawet o takich konkretach mówił, tylko ciągle te swoje: nepotyzm, kolesiostwo, korupcja, OFE czy podwyższenie wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Góra pewnie się zabezpieczyła, ale jakieś pionki z pewnością trafią za kraty jak maliniak skończy kadencje. Co nie zmienia faktu, że będzie można ich potargać po sądach i komisjach, tak jak robili to z Tuskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czeskiNetoperek: huhuhu, jak już tygodnik powszechny w taki ton uderzył, to jest grubo. I dobrze, w końcu coś i na prawej stronie się rusza. Tv trwam też już od dawien dawna nie rozpływa się z radości nad pisem, tylko mówi i dobre i złe rzeczy (czyli już na starcie deklasuje mnóstwo mediów w pl pod kątem obiektywności XD).
Tylko, jak zawsze przy dużej ilości roboty, trzeba konkrety jakieś. Co zrobić,
  • Odpowiedz