Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: Czyli nad Krejzismajlajfem, przecież żadna nawet upośledzona samica nie weźmie się za takiego frustrata, ewidentnie stosujesz projekcję, zarzucając innym swoje przywary. Frustracja jest okrutna, ale to jest coś z czego da się wyjść, to nie stałe upośledzenie fizyczne
Zawsze mi było was żal, teraz nie kpię. Życie nie jest sprawiedliwe, a człowiek jednak ma potrzebę bycia kochanym i akceptowanym. Nie mam akurat dobrej rady, ale wiedz, że seks nie jest
@Doomed: miło mi, że znalazł się frustrat, który jedyne co potrafi to oceniać kogoś przez pryzmat portalu ze śmiesznymi obrazkami. Aż sobie pogratulowałem, że aż tak ztriggerowałem nieudacznika życiowego
@Krejziismylife: nie wymagam od Ciebie wysokiej inteligencji, ale może chociaż refleksja?
Oczywiście, że to jedyne po czym oceniam, bo to jedyne dostępne mi źródło - po raz kolejny zarzuty z dupy, które bardziej pogrążają stawiającego je, niż adwersarza.
Naprawdę chętnie Ci pomogę, może masz problemy finansowe? Może ciężka sytuacje, zajmujesz się ciężkochorym bliskim co robi pod siebie i tym małpim szałem odreagowujesz - nie wiem, ale na pewno takie zachowania nie
@Krejziismylife: dziękuję za docenienie, w kazdym razie moja oferta jest aktualna. Nie wierzę w altruizm, mam mozliwosci i srodki by pomagac - a jak mówi nowy testament, nie sztuką jest miłować tych, którzy Ciebie miłują.

Foliarz i szur to dla mnie komplement, naprawdę - sam się tak określam