Wpis z mikrobloga

@deathlef: niebywałe jak bezradny jest PiS wobec potęgi Podatku Tuska. Skoro przyznają się do takiej nieudolności, to nie mogą przecież kłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykop 2017: Ja #!$%@?ę TVP jaka infantylna propaganda kto to kupi XD

Wykop 2021: Oboże #!$%@?.

Wykop 2022: Ja #!$%@?ę TVP jaka infantlyna propaganda kto to kupi XD

Wykop 2023: Oboże #!$%@?.


@Deykun: pamiętam jak się wszyscy śmiali z migawki z zaciśniętymi pięściami Donalda Tuska. Że nikt się na to nie złapie, że to obrzydliwe, że nie ma aż takich głupich ludzi. No
Nutaharion - > Wykop 2017: Ja #!$%@?ę TVP jaka infantylna propaganda kto to kupi XD
W...

źródło: comment_1641914583uwLzWbzuQpogReXf3DzvNU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@deathlef: Daj spokój, dzisiaj oglądałem konferencję KPRM to oni wstydu nie mają. W skrócie: przez Tuska jest drogi gaz i muszą sprzątać po poprzednikach (fajnie, że sami skasowali zapisy o średniej cenie z 6-9msc), droga energia bo Tusk przewodniczy EPL a oni dążą do energii odnawialnej, Tusk chciał sprzedaż Lotos Rosjanom (dlatego sami teraz większość chcą sprzedać Węgierskiej spółce pod kontrolą Rosji xD).

Ogólnie Polska to kraina miodem i mlekiem
  • Odpowiedz
ogladam tvp od jakichs 20 min. ten pasek nie zniknal ani na chwile


@szad: ja się naprawdę zastanawiam jak bardzo trzeba mieć przepalony mózg by dalej oglądać na poważnie tvp w 2022 roku ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deathlef: prostemu wyborcy nie można pisać że coś jest w euro bo ta ciemnota tego nie przeliczy a nawet nie będzie widziała ile to jest. Po prostu powinni w zł podawać bo większa liczba będzie
  • Odpowiedz
@InsuowanaInsynuacja:

Ale Tusk musi mieć bekę z PiS i ludzi którzy ich wybrali.

Był dość długo premierem, kraj za jego rządów względnie ok przeszedł kryzys, a koniunktura która nastąpiła po jego rządach miała swoje echa w lepszych płacach poprawie sytuacji najuboższych przez kolejny rząd - to nie musi być coś złego. I teraz jest kolejny kryzys i widzi, że to państwo pikuje, a rząd np. rezygnuje z pieniędzy UE i
  • Odpowiedz