Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: na studiach ubieralam sie prawie wylacznie w SH nie liczą butow i bielizny chociaż jak trafiły sie conversy za 10zl to nie wybrzydzalam. Teraz rzadko chodze bo nie mam czasu i większość ubran zamawiam przez net ale w SH szukam rzeczy premium typu kaszmirowe swetry, jedwabne koszule, skorzane kurtki, welniane plaszcze, jakies klasyczne Levi'sy. Nie mam juz cierpliwosci do przewalania wieszakow wszystkich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptaktryk: kupisz szmate w galerii która po dwóch praniach się zniszczy więc jaki to interes? W takich sklepach kupię kurtkę, czy sweter z wełny kaszmiru i mam na lata

@konopiapolska: Taaa, bo ta kurtka czy sweter z lumpeksu były szyta przez elfy ze złotych nici i starczą na lata. Wcale ich pierwszy właściciel w sieciowe nie kupił. Wcale.
xD

  • Odpowiedz
@konopiapolska: nie mam czasu na to, zamawiam ciuchy przez internet, w godzinach pracy (lub nocnych, zależy) odbieram z paczkomatu i tak się kręci ta kołomyja życia
W gruncie rzeczy na tyle rzadko kupuję ubrania, że w wieku 24 lat mam jeszcze bieliznę pamiętającą czasy gimnazjum bo bezproblemowo nadaje się do noszenia XD
No jedynie co to buty ale wiadomo - jazda po mieście, dużo chodzę to wycierają się w tempie ekspresowym.
  • Odpowiedz