Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: ja buty kupuje nowe, a tak to wszystko mam z drugiej reki, juz #!$%@? z ta jakoscia, ale po prostu jak nie chce sie wygladac jak oskarek, to troche wiecej trzeba powalczyc, sork
nie bez powodu sklepy takie jak: bazar concept shop sa w stanie uzywki opchnac z baaardzo duza przebita
tez robie sama sobie koszulki np na sicie, ale to tammm..
  • Odpowiedz
@ptaktryk na lumpach też czasem masz stare kolekcje w idealnym stanie których nie można już dorwać oficjalnie. Widziałem typów co kurtki które kosztują po 500 zł dorwali w idealnym stanie za 30 zł. Raz typ trampki CDG za 9 zł w stanie dobrym złapał gdzie oficjalna cena to granice 700 zł, koszulki stussy poniżej 10 zł etc. Jak ktoś ma zajawkę, czas, potrafi szukać, w przykładowo ma mało siana bo się uczy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopiapolska: Tak, kocham lumpy, zawsze można w nich znaleźć zajebiste rzeczy (np. mam koszulkę do spania z podniesioną pięścią i napisem "Procrastinators, unite tomorrow!" XD), dobry dżins i solidne kurtki/płaszcze. Do tego jak ktoś ma rękę do przeróbek i wizję swojego stylu to już w ogóle kopalnia złota. Musisz wiedzieć jak szukać, ja zwykle wertuję wieszak po wieszaku. Niestety tu, gdzie teraz mieszkam nie ma typowych grzebalni (są charity shops, ale
  • Odpowiedz