Wpis z mikrobloga

  • 51
@vieniasn: ale już jak feministki zwrócą na to uwagę to wtedy beka z feministek i beka z lewactwa


@Michael_Scott #!$%@? tak bardzo to byczki. Tłumaczysz takiemu że to chłop chlopowi ten los zgotował, że feminizm walczy nie tylko o prawa kobiet, ale też mężczyzn - do tego aby mogli być kim tylko chcą, bez presji czy poniżania, ale dla nich to jest jakaś czarna magia. Jak co gdzie, lewactwo
  • Odpowiedz
zobacz co tam się dzieje


@vieniasn: w temacie wskazywania martwiących zjawisk społecznych do mnie osobiście bardziej przemawia fakt, że codziennie zabija się kilkunastu mężczyzn w stosunku ok 7:1 do kobiet.

Niemniej faktycznie, sfrustrowane gimbusy piszące czasem przykre rzeczy w Internecie to problem co najmniej w tej samej lidze i cieszę się że wskazujecie przy tej okazji jak wartymi pochwały ludźmi jesteście
  • Odpowiedz
@Wap30 od teraz wskazujemy tylko jedno zjawisko samobójstw nic nas nie obchodzi baby głupie przez nie się chłopy wieszają idziemy wyzywać baby haha atencjuszki
bez odbioru
  • Odpowiedz
gdy zabije się młody chłopak: chlip chlip nie wytrzymał presji, dobry chłopak zniszczony przez życie # pieklomezczyzn


@Michael_Scott: Bez sensu post, jak zginie czy zaginie jakas dziewczyna to wykop z bomby leci w gorące, jak jest cos o typach to potrafi to byc zakopywane przez lewakow czy baby. Tak czy siak dalej baby maja lzej pod kazdym mozliwym wzgledem i popelnienie samobojstwa w ich przypadku to absurd (pomijając jakies skrajne
  • Odpowiedz
@na-pewno-nie-pinokio: no i co z tego? to znaczy, ze samobójstwo dziewczyny trzeba z buta bagatelizować i wyśmiewać, bo przecież „laski maja lżej pod każdym możliwym względem”? Jedynym przejawem hipokryzji w tej materii są wykopki, które chciałyby jakiejś akceptacji społecznej samemu plując na wszystkich, którzy maja lepiej albo im się nie podobają. Ja np. ani razu nie słyszałem takich słów od laski jak napisałeś. Ba, jestem w stanie powiedzieć, ze przez
  • Odpowiedz
@stray_dog: ok, to co ta dziewczyna takiego zrobila tym wykopkom z tego wpisu, ze dajesz przyzwolenie na nabijanie się z jej śmierci? Kiedy zaczyna się normik a kończy się przegryw? I jacy „wy”? Ja sie w niczym nie czuje winny, nie zaczepiam raczej ludzi, którzy się o to nie proszą.
  • Odpowiedz
@ipkis123: gościu, w samym tym wpisie jest co najmniej kilka tego typu komentarzy, a co dopiero na samym tagu. Kogo Ty tu niby chcesz bajerować XD Jedyną hipokryzją tutaj jest wrzucanie po milion razy statystyki z samobójstwami wśród mężczyzn i jednoczesne niedostrzeganie, ze w komentarzu ze screena jest jednak coś nie tak
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: generalnie przegyw to grupka tych samych osób baitujacych się różnymi, mniej bądź bardziej realnymi historyjkami

Szkoda że faktycznie osoby które najwięcej o te zrozumienie prosza i go potrzebują sami nie mają go zbyt wiele ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
gdy zabije się młody chłopak: chlip chlip nie wytrzymał presji, dobry chłopak zniszczony przez życie # pieklomezczyzn

gdy zabije się młoda dziewczyna:


@Michael_Scott: to chociaż zestaw dwie pasujące wypowiedzi do tego jednego wykopka, bo tutaj jest ludzi tyle, że zawsze znajdziesz skrajnie przeciwną u kogoś innego xd
  • Odpowiedz