Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 165
@harold97: spowiedź to chyba najdziwniejsza rzecz jaką wymyślił Kościół, prawdopodobnie prędzej czy później będzie musiał ją w jakiś sposób znieść jeśli nie będzie chciał umrzeć śmiercią naturalną, to totalny firewall dla potencjalnych wyznawców w obecnym i przyszłym społeczeństwie
  • Odpowiedz
spowiedź to chyba najdziwniejsza rzecz jaką wymyślił Kościół, prawdopodobnie prędzej czy później będzie musiał ją w jakiś sposób znieść jeśli nie będzie chciał umrzeć śmiercią naturalną, to totalny firewall dla potencjalnych wyznawców w obecnym i przyszłym społeczeństwie


@Trybun_Plebejski: ale czemu?
Spowiedz to nie takie "ja mowie co o-------m a ksiadz mnie j---e i straszy", tylko jak jest na dobrym poziomie to czesto przeradza sie w dyskusje jak mozna tego uniknac albo zminimalizowac itd. Jak ktos nie chce sie spowiadac z grzechow to ja nie bardzo widze co robi w kosciele katolickim, bo jak chce cos zachowac "dla siebie" z niechrzescijanskich rzeczy... no coz, tak sie nie da
Kosciol to nie kuchnia z IKEI co sobie wybierasz co chcesz i robisz po
  • Odpowiedz
@harold97: Bardziej niż to, że dorośli ludzie opowiadają o swoim życiu seksualnym dziwi mnie społeczne przyzwolenie na to, żeby jakiś dorosły facet w kiecce wypytywał dzieciaka o masturbację xD
  • Odpowiedz