Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_i_ludz_zarazem: Wujek mojej byłej, jakoś koło 50 poziomu ma. Nigdy nie przepracował nawet jednego dnia. Siedzi sobie w więzieniu, matka mu wysyła kasę na papierosy. Gra w gierki i na konsoli. Jak mu się skończy wyrok to popełnia jakieś niezbyt ciężkie przestępstwo, typu napad z bronią w ręku, żeby znowu dostać 2-3 lata. Pomiędzy odsiadkami mieszka u jakichś rozwodniczek, które go utrzymują. Zmajstrował w ten sposób już kilka gówniaków, dzięki
  • Odpowiedz
Jako delikatny i słaby psychicznie przegryw stałbyś się potencjalnym kandydatem do rytuału "przecwelenia". Zaczyna się delikatnie od upokarzających czynności typu sprzątanie kibli czy podawanie rzeczy gitom. Później gorzej od wsadzania głowy do muszli klozetowej po szorowanie zębów szczotką od kibla. Rytuał kończy się wielokrotnym gwałtem oralno-analnym. Ogólnie odradzam, ale sam zdecydujesz.


@BigKahunaDick: No, ale... Polecasz?
  • Odpowiedz
@MagicznyPietrek: siedziałem w 4 więzieniach, i mimo że byłem za internetowe głupoty, to do pierwszej celi trafiłem na zabójcę, a ostanie 2 miesiące byłem na dwuosobowej celi z gościem co miał podwójne dożywocie, więc takie myślenie że ktoś jest grzeczny to z takimi będzie w celi to brednie. @Czlowiek_i_ludz_zarazem: tak się wydaje że bez obowiązków, jak odmówisz pracy to będą ci robić pod górkę, jak będziesz chciał robić
  • Odpowiedz
@MagicznyPietrek: z tą siłownia to bywa różnie, raz jest raz jej nie ma, i tak samo w książkami, zależy od jednostki.
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: można powiedzieć że wielu takich poznałem, i nie zapominajmy ze to są tacy ludzie jak każdy, ale z takimi co dłużej siedzą "za głowę"
To najlepiej się siedzi bo są ogranieci,
Ten pierwszy jedynie to miał 19lat i 8 miesiący chyba siedział do sprawy w areszcie
  • Odpowiedz