Wpis z mikrobloga

I taki obraz Wasz robaków w kołchozach. Zero zmian bo boicie się, że wszędzie będzie tak samo.


@SerasVCT: Kurcze, trzeba przyznać że pracodawcy wyhodowali sobie niewolników którzy sądząc że kręcąc się na karuzeli gówno robót coś się zmienia. Zamiast zakładać związki to pracownicy zmianiają robote jak k**wy imiona. Januszexy lubią to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: ale ja rozmawiam tutaj o Polsce. W Niemczech za minimalną wyzyjesz 10x lepiej aniżeli w Polsce, więc twój przykład jest z dupy. Na budowlance porobi 10 lat i będzie miał plecy do wymiany, 20€ to on ma, ale brutto. Nikt tyle świeżakowi nie da na rękę, 3000+ netto nie zarabiają nawet specjaliści w pewnym fachu np kładzenie płytek, jeżeli nie mają swojej własnej firmy.
@bruhh: a co za różnica, chodzić czysty czy obsrany. nie miałem szczęścia się urodzić w dobrej okolicy. nie ma tu nawet dobrego rynku pampersów, to się nawet mył nie będę. jaki mam wybór? ()
@Moisze: no tak, zamiast #!$%@?ąć drzwiami w januszexie, lepiej tam siedzieć i liczyć że się janusza czegoś nauczy wojując z nim i jęcząc jak źle. jakby mu zabrakło pracowników, uwierz, szybko by zmądrzał. tylko do tego potrzeba szanujących się ludzi, a nie niewolników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauhauhau: nie zrozumiesz, bo nie chcesz nawet w wyobraźni postawić się w sytuacji takich ludzi. Ja też nie wierzyłem, że tak można, ale jednak. Nie każdy jest mądry i inteligentny, nie każdy ma tyle odwagi żeby z tego wyjść. No i najważniejsze w tym w wszystkim to samo słowo chcieć. Wielu z nich po prostu nie chce, bo im tak dobrze, nie znają innego życia i tak trwają w tym polskim