Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Jak do każdej innej laski, tyle że tu będzie cię z pewnością słuchała na starcie i nie musisz łamać bariery podejścia. Różnego rodzaju komplementów dostaje na codzień od klientów wystarczająco, więc nie zaczynaj od tego. Ja ostatni zagadałem o herbatę (czy ludzie często kupują) i pogadałem aż skończyli ładować gaz. Raczej nie podrywałem, a zapytała się czy wjeżdżam na te stację, czy tylko przejazdem, bo ona siedzi w weekendy od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serek_heterogenizowany: to chyba najcięższy możliwy temat, bo wszystkie kobiety pracujące na kasie dostają codziennie mnóstwo komplementów i propozycji matrymonialnych. Podchodziłem do tematu kilka razy w życiu i nigdy się nie udało, a kiedy poznałem koleżankę małżonkę, która pracowała w sklepie spożywczym (o czym nie wiedziałem, bo poznaliśmy się w zupełnie innych okolicznościach), dowiedziałem się właśnie tego. Możesz być zajebisty i sprawiać, że uginają się jej kolana, ale w większości wypadków i
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: O gościu nie rób tego. Kieras stacji paliw here. To, jakie spermiarstwo się #!$%@? na stacji w stosunku do przeciętnych choćby typiar to głowa mała. Każde święta to one wynoszą po 2-3 reklamówki bombonierek itp, a i reszcie zostawiają to czego nie zabierają. W dzień kobiet bukiety kwiatów, no spermoza totalna. Hindusi Europy tak zniszczyli rynek. Jest u nas ładna i bystra typiarka to prawie codziennie dostaje jakieś gówno-prezenty, które
  • Odpowiedz