Wpis z mikrobloga

Hej, może mi ktoś pomóc zrozumieć na jakiej zasadzie może działać połączenie Air Linkiem Oculusa Quest 2 z PC? Czy faktycznie jeżeli podłącze "dedykowany" router do komputera (bez podpinania routera do internetu) i podłącze do niego Oculusa to będzie to śmigać w stopniu zadowalającym?

Raz czytam, ze internet musi być cały czas a raz czytam ze w ogóle nie musi go być.

Dziękuję
#virtualreality #oculus #oculusquest2
  • 9
  • Odpowiedz
@Skwareczek:
Sam ostatnio dopytywałem się w tej kwestii. Ważne, żeby router miał 5 Ghz oraz WiFi w standardzie 5 lub 6. Polecanymi modelami są TP-Link Archer C6 oraz ASUS RT-AX55.
  • Odpowiedz
@Skwareczek: Jeszcze nie. Dopiero jutro do mnie dojdzie. Ale byłbym spokojny o jego wydajność, w internecie widziałem same pozytywne opinie o współpracy Asusa z Oculusem.
  • Odpowiedz
@qball: Podłączone, przetestowanie i działa naprawdę wyśmienicie. Nie sprawdzałem żadnych statystyk debuggerskich ale po samym odczuciach śmiem twierdzić że RT-55AX spełnia fantastycznie zadanie.
  • Odpowiedz
@Skwareczek: Super! Do mnie dziś dotarł bobovr m2, jutro dotrze router. Do pełni szczęścia brakuje tylko lepszej karty graficznej — mam GTX1660.

Pomyślności w wirtualnym świecie!
  • Odpowiedz