Wpis z mikrobloga

córka koleżanki mojej matki ma depresje:
- 800 euro zasiłku przyznane na 2 lata za podjęcie leczenia psychiatrycznego i złożenie wniosku
- ma chłopaka murzyna
- wygląd 8/10 i mnóstwo znajomych którzy ciągle gdzieś ją wyciągają przez co nie ma problemów z socjalizacją
- żadnej presji społecznej, to że nie pracuje i mieszka u matki nie ma żadnego znaczenia
- pochodzi z normalnej rodziny która ją wspiera

ja mam depresje:
- jako programista na własnej działalności finansuje jej social i socjal dla ich przyszłych dzieciątek z mokebe
- nie mam dziewczyny bo po lekach ssri mam w nie #!$%@?
- wygląd 4/10 i 3 znajomych
- otaczająca mnie zewsząd presja społeczna, nikt nie rozumie moich schorzeń. jak to depresja i nie możesz wstać z łóżka? to co z ciebie za facet?
- pochodzę z patologicznej rodziny z matką alkoholiczką i ojcem po próbie samobójczej, zamiast wsparcia to mnie jeszcze dobijają swoimi nałogami i ciągną w dół

pamiętajcie męska i damska depresja to to samo

#przegryw #depresja #zalesie #p0lka #bekazrozowychpaskow
c.....w - córka koleżanki mojej matki ma depresje:
- 800 euro zasiłku przyznane na 2...

źródło: comment_1641738412JrB6O0SbEZR1y839rSzylj.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Janusz44: To jest 100 % prawda. Mieszkam na zachodzie gdzie jest socjal rozwinięty, a i murzynów sporo, a polki mają kompleksy i są jednymi z niewielu białych kobiet które z nimi albo z jakimiś pakolami się wiążą.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: ja mam depresję jaki facet i spełniam większość punktów od tej typiary - mam w miarę wygląd, znajomych, może nie socjal, ale dobrze zarabiam na DG, jestem z normalnej rodziny, dużo podróżuję. I co z tego, jak też mi się nie chce żyć, a połowę czasu spędzam skulony na kanapie i marzę o śmierci albo zbawieniu albo czymkolwiek, ci to skończy
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Nie - to, czy ktoś jest kobietą, mężczyzną, ma działalność czy nie, zarabia 15000 czy 1500, bardzo często ma absolutnie gówno znaczenia w tym, czy ktoś ma depresję.
Nie mówię tu o "smutno mi, mam doła, więc na pewno depresja" tylko faktycznej, zdiagnozowanej depresji.
A dokładnie takie #!$%@? jak Twoje jest przyczyną, że wiele osób faktycznie dotkniętych tym #!$%@? nie decyduje się na leczenie "Bo przecież mają w życiu dobrze
  • Odpowiedz
pamiętajcie męska i damska depresja to to samo


@chlopak_z_blokow: Coś w tym jest. Więcej mężczyzn popełnia samobójstwa, ale też więcej wśród mężczyzn znajdziesz jednostek wybitnych, które mają coś do pozytywnego przekazania, są silni i samodzielni - bo przeszli przez taki ekstremalnie trudny okres życia.
  • Odpowiedz