Wpis z mikrobloga

@robertx to sa punkty i dzialaja w taki sposob ze jak cie zlapia na paleniu i zabijaniu uchodzcow to dostaniesz -10 a za takie cos jak pic rel to -20. O i jak przyniesiesz karme dla psow albo korki od butelek to dostajesz +40
I mając -200 za uwagi, ale +120 za wykłady mogliśmy mieć ocenę dobrą ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Makowiec_naczelnika: a co jak byscie mieli ocenę niedobrą? warte to było tego pajacowania? pytam serio. u mnie nie było tego systemu. miałem w #!$%@? uwag ale wychowawczyni zawsze dawala mi dobre zachowanie bo mialem dobre oceny jako jeden z nielicznych. ale jak by mi nie dawała to w sumie
@BeautifulLiar: do du... szy. Krótko mówiąc. Jeszcze na poziomie liceum to jakieś krokomierze czy inne dystanse zliczane programem i rozliczane w cyku dwutygodniowym czy miesięcznym, ale w podstawówce to głównie wykłady o zasadach sportów, bhp i co tylko nauczyciel wymyślił.

Też siedziałam w domu na zdalnych, więc młody dostawał odkuwanie lodu z auta, budowę bałwana i marszobiegi do piekarni, akurat wracał na kolejną lekcję. Ale jak mnie zajęcia zakręciły, to siedział
@xhxhx: u mnie było podobnie, w podstawówce wszystkie dziewczynki wzorowe bo tak, a chłopiec mało który miał chociaż dobre. Bo tu się pobiją, tam przeklną, tam coś rozwalą jak to chłopcy. Trudno żeby przez pół roku nie przeskrobać czegokolwiek choć raz. W gimnazjum wszedł ten system na punkty i nikt nie miał go za złe. Zresztą one się resetowały co semestr więc uczniowie dość sprytnie mieli #!$%@? na zachowanie w pierwszym
@piaskun87 w mojej licbazie każdy dostawał minusowe punkty bo nauczycielki uważały że odpowiedzialność zbiorowa jest najlepsza xD. W ten sposób mam poprawne zachowanie na świadectwie z pierwszej klasy nie robiąc absolutnie nic co by na to wskazywało ba wtedy nawet jeszcze chodziłam na jakieś kółko naukowe ( ͡ ͜ʖ ͡). Po tym numerze z zachowaniami cała klasa bez żadnego nawet dogadywania się między sobą zaczęła olewać nauczycieli
bardzo mnie ciekawi jak wyglada zdalny wf


@normalniechyba: Typ sprawdza obecność i mówi: idźcie se ćwiczyć z YT. Pojawia się za 45 minut i mówi nara, koniec lekcji. Tak pracuje od 2 lat.
Aktywny na wszystkich frontach walczących o podwyższenie pensji nauczyciela.
@Makowiec_naczelnika: JA tka miałem w gimnaizum i ciągle na minusie byłem, ale ogarnałem ze gośćiu od techniki (taki starszy typ) chętnie rozdawał punkty i wpisywał +40 za przyniesienie materiałów pomocniczych etecera, ale wychowawca się skanpnął i wykreślał punkty co u niego dorabiałem sobie.