Wpis z mikrobloga

via Android
  • 620
@motaboy ale kostka ma 250 g a w PL od wielu lat downsizing i 200 g :)
@winsxspl to irlandzkie po 1.66 euro jest dobre, są też tańsze ale niestety smakują jak margaryna

Dla purystów promocji którzy zaraz napiszą, że w Lidl jak wydasz 200 zł, kupisz siedem kostek to dostaniesz zwrot 50 groszy na aplikację dodam jeszcze zrzut z gazetki. W promocji to masło kosztuje 1.11 euro czyli około 5 zł.
witam12 - @motaboy ale kostka ma 250 g a w PL od wielu lat downsizing i 200 g :) 
@wi...

źródło: comment_1641720049IMTHSsNdRjG8EHXtfajUJU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@witam12: Ja się z Tobą zgadzam! Nie musisz mnie przekonywać. Jest w Niemczech taniej. W relacji do zarobków na pewno, a w kwestii żywności wielokrotnie również widziałem ceny po przeliczeniu niższe.
  • Odpowiedz
cena masła w Niemczech w przeliczeniu na złotówki i kilogramy jest niższa niż w Polsce


@witam12: z cyklu: zdania które nigdy nie pojawią się na pasku TVP
  • Odpowiedz
@witam12
@motaboy to na zdjęciu z Niemiec to irlandzkie. U nas irlandzkie kerrygold kosztuje 10,99zl też ma 250g. W Niemczech kerrygold 2,5 € więc podobnie, ale irlandzkie jakieś marketowej marki kosztuje już 8,99 u nas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@witam12: w wakacje na wyjeździe do Hamburga przed dwa tygodnie zakupy spożywcze robiłem sam, w Lidlu - średnio wychodziło mi 42zł dziennie. W Polsce dobijam już do 60zł dziennie. Czekam aż podniosą mi ceny wynajmu, przechodzę na zdalne i wyjeżdżam stąd. Trzeba być masochistą, żeby tu żyć, mając inne opcje.
  • Odpowiedz