Wpis z mikrobloga

Chcecie przeczytać historię rajdu bohaterskich orków z p0licji na moją chatę? Sytuacja miała miejsce parę lat temu, powodem tej niespodziewanej inwazji była hodowla marihuany jaką posiadałem. Historia długa, dość ciekawa, posiadająca wiele zwrotów akcji. Tekst będzie długi, napisanie go zajmie mi trochę czasu. Dlatego jeśli chcielibyście poznać moją historię zostawcie plusa, będę wtedy wiedział czy jest sens wogóle o tym pisać. Jeśli zainteresowanie będzie duże zawołam w ciągu maksymalnie 2 dni wszystkich plusujących.

#pytanie #tldr #narkotykizawszespoko #ciekawostki
Pobierz Lemon_cheese - Chcecie przeczytać historię rajdu bohaterskich orków z p0licji na moją...
źródło: comment_1641652977rmWng3SqRXMD5HnRSXUaQD.jpg
  • 116
@Agemaker


Pomijam fakt, że jesteś zwykłym przestępcą-patusem.


Tak w ogóle to myślisz że jesteś kimś lepszym bo jeździsz karetką?
Wyzywasz mnie od patusów choć nic o mnie nie wiesz. Trawę hodowałem hobbystycznie i na własny użytek. To było dobre 5 czy 6 lat temu, od tamtego czasu wiele zmieniło się w moim życiu. Znam dwa języki obce w tym jeden biegle zwiedziłem pół Europy, nauczyłem się wykończeniówki w kilka lat nie mając
@FrasierCrane musiałeś się zesrać?( ͡° ͜ʖ ͡°), ktoś wyżej pisał podobnie, nie mogłeś dać plusa tylko straciłeś czas na te wypociny? Ja swoim wpisałem zaspamowałem raz, jeśli w ogóle można nazwać to spamem. Ty z kolei napisałeś wiadomość która już kilkukrotnie przewinęła się pod tym wpisem, I kto tu ma #!$%@?ć xD
@Atreyu ale weź poczytaj trochę komentarze żeby złapać kontekst a nie przeczytasz 1 i zaczynasz wygłaszać własną opinię. Spiąłem się z jednym policjantem który w dodatku jest dla mnie wyjątkowo irytujący, niech szuka atencji w swoich wpisach, komentarzach, znaleziskach tyle. Jest pełno wpisów nikogo nie cenzuruje ani nie usuwam ich komentarzy.
@pieczk: to co dupę zawracasz ludziom takimi zapowiedziami

Wyjaśniłem dosłownie linijkę wyżej, naprawdę gdy czytam te pretensjonalne wpisy utwierdzam się tylko w przekonaniu, że ludzie w tym kraju mają problemy z czytaniem ze rozumieniem nawet najprostszych tekstów.