Wpis z mikrobloga

https://twitter.com/poselTTrela/status/1478971079326633986

To jest właśnie lewica i ich podejście do wolności, dlaczego mają być przymusowe szczepienia? Chcesz to się szczep, skoro uważasz, że to daje bezpieczeństwo to w czym problem? Uszanuj kogoś zdanie, że każdy chce mieć prawo wyboru, ale nie @lewica chciałaby drugiego komunizmu i zamordyzmu, gdzie rząd robiłby z obywatelami co tylko ze chcę kosztem wolności wyboru i słowa. Jestem centrystą i przyznaje, że jedynie Konfederacja w sejmie opowiada się za ograniczeniem wolności w przypadku koronawirusa.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki #lewica #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja
Propagidator - https://twitter.com/poselTTrela/status/1478971079326633986

To jest ...

źródło: comment_1641648349e3seZCmirHVlWiCQWEWLkG.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derek_se: Dlatego zauważyłem, że lewica to hipokryci, ich wolnościowe slogany tyczą się jedynie LGBT, resztę mają w dupie. To jak w komunizmie też głównym hasłem była obrona robotników wobec wrednych burżuji (teraz jest to po prostu kapitalizm) Analogia niesamowita
  • Odpowiedz
@Rejetn: Zaprzeczasz sam sobie, skoro jest obowiązkowe to po co ten dzban 2dni temu żalił się na twitterze, że projekt lewicy o obowiązkowym szczepeniu został odrzucony przez sejm? Nie wiem kto tu jest matołkiem...
  • Odpowiedz
@Rejetn: Jakie różne szczepienia? Próbujesz teraz wybrnąć z tego, że sam wyszedłeś na matołka. Wiadomo o jakie szczepienia chodzi i nie ma znaczenia i do czego - tak samo nie ma znaczenia, czy chodzi o Pfizer, czy inny szajs, żegnam.
  • Odpowiedz
@YodaMonster @Propagidator: co wy #!$%@? xD nic nie rozumiecie

Piszesz jakieś #!$%@? o swoim wyobrażeniu wolności, więc dlaczego tylko obowiązkowe szczepienia na covid cie bolą? Przecież obowiązkowe szczepienia są z nami od dawna i te jakoś nie godzą w twoją wolność?
  • Odpowiedz
więc dlaczego tylko obowiązkowe szczepienia na covid cie bolą? Przecież obowiązkowe szczepienia są z nami od dawna i te jakoś nie godzą w twoją wolność?


@Rejetn: Dzbanie, jakie obowiązkowe szczepienia obowiązują?! Dlaczego ja jestem nie zaszczepiony skoro są obowiązkowe? I dlaczego ten twój partyjniak płacze na twitterze, że ustawa o obowiązkowych szczepieniach została odrzucona? Został wyjaśniony, ale dalej brgnie w swoje...
  • Odpowiedz
@Rejetn: tyle że covid ma być "obowiązkowy" czyli dobrowolny ale jeśli się nie zaszczepisz to nie masz mieć praw do wyjścia z domu gdziekolwiek XD Nie zrobią obowiązkowego szczepiania na covid bo ktoś musiałby wziąć odpowiedzialność za nopy.
  • Odpowiedz
@YodaMonster: czyli dalej nie musisz się szczepić xD i jakie nopy? Ile ich jest i ile jest poważych? Poza tym państwo juz teraz bierze za nie odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YodaMonster:

Państwo biorące odpowiedzialność to obywatel płacący z podatków


No, tak mniej więcej działają państwa, zawsze możesz przenieść się do jakieś dżungli, czy coś
  • Odpowiedz
@Propagidator: chodzi o samo stwierdzenie, że obowiązkowe szczepienia to komunistyczny zamach na wolność xD

Bo jeśli nie przeszkadzają ci inne obowiązkowe szczepienia, to czemu na covid miałoby przeszkadzać i uderzać w twoją wolność
  • Odpowiedz