Wpis z mikrobloga

Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają agencje np addeco, dajmy na to takie ogłoszenie:
https://szukampracy.pl/ogloszenie/115379,elektryk--z-dsb-40branza-spozywcza41---islandia

Mam 2 lata doświadczenia na UOP potem 2 lata pracowałem poza branżą. Czy rekruterzy będą brali pod uwagę tą przerwę i zatrudnienie na umowę zleceniu w tym roku? DSB prawdopodobnie udałoby się zdobyć.

#elektryka #elektrotechnika #elektroda #pracbaza
#praca
  • 8
@NexciaK: Chciałbym jechać z agencją na miejscu szukać czegoś na stałe i wynająć jakiś pokój. Jadąc z agencją raczej mam pewność, że w razie niepowodzenia nie stracę $ bo będę miał zapewnioną pracę i zakwaterowanie.
Nie wiem tylko ilu osobowe pokoje są zapewnione, bo trafić na jakiegoś patusa, złodzieja już na starcie trochę kiepsko. Szczególnie, że mój styl życia to iść do pracy, zrobić swoje, unikać kłopotów, jakichś patologicznych gównorywalizacji, kozakowania,
@niedasieukryc: Zapytaj jak Cie rozliczaja. Jesli masz diete to mozesz ja co tydzien wyplacac. Wtedy agencja szuka Ci mieszkania a Ty placisz. Ma to ten plus ze jesli cos Ci sie nie spodoba to zmieniasz mieszkanie. Mozesz znalezc tez sam, ja tsk czesto robie. Jak oni zapewniaja to zapytaj sie ich.
Jesli powiedzą Ci o mieszkaniu z kims innym - szukaj innej agencji.
Ja osobiscie nawet sobie nie wyobrazam mieszkania w
@NexciaK: Wystarczy słowne zapewnienie że pokój będzie jednoosobowy?
No ale jak szukać jeśli nie mogę sobie pozwolić na całe mieszkanie bo nie mam nikogo innego do podziału. Na grupie fb Leiga jest bardzo mało ofert z pokojami a chętnych wielu dlatego zastanawiam się gdzie lokują pracowników agencje. Mając jakiś pokoik agencyjny już mam miesiące aby tam szukać własnego pokoju na spokojnie.

Tak swoją drogą załóżmy, że mam to norweskie DSB, oszczędności