Wpis z mikrobloga

@amarantowy: @Sarza01: nie mam jak teraz tego obejrzeć z dźwiękiem, ale widzę "10/12 sztabek" i już śmiecham :D przy okazji lekkie #coolstory, na poprzedniej siłce miałem sztabki w maszynach po 5kg. Na obecnej są niepodpisane, korzystam tylko z jednej maszyny raz w tygodniu (jak mam 15powtórzeń przy podciąganiu nadchwytem to robię to na maszynie do podciągania z przeciwwagą). Odliczałem sobie tyle samo sztabek ile na poprzedniej sali, w piątek
@amarantowy: filmy tego gościa to kopalnia beki, on żadnego ćwiczenia poprawnie nie potrafi wykonać.. no może przysiad mu nieźle idzie. Jeszcze te klapki.. znam kilku gości co chodzą w klapkach i niech tam sobie chodzą.. ale co to jest za stabilizacja stop?! nie zrozumiem jak można lubić w klapkach chodzić na siłkę..
@stasiusoyka: i to właśnie jest najbardziej smutne.. chłopak się przez 10 lat nawet techniki nie nauczył..

każda końcówka serii na wymuszonych powtórzeniach ile bozia siły dała.. pewnie każdy trening na najcięższych dla siebie ciężarach.. znając życie to split 12/10/8.. wszystko nie tak... z 8 lat w #!$%@? zmarnowane..

po 2 widać że u niego kluczem powinna być dieta..

ja nie mówię że sam nie kiedyś źle nie ćwiczyłem itd, ale ludzie,