Wpis z mikrobloga

Jestem w drugim rozdziale, strażnik, przed misja z szukaniem jakiegoś Antonio. W zasadzie wszystkie lokacje dostępne już mam zrobione, obozy węglarzy i drwali też. Przez przypadek wyczaiłem że do wilczego leża można dostać się po lewej stronie skacząc po skałach. Jak mniemam dostęp do zamku będzie w dalszym etapie fabuły i teraz pytanie czy jak wskoczę sobie tam na lewo i porobie dostępne misje to czy #!$%@? sobie fabułę? Jakoś może to wpłynąć negatywnie na grę? #gothic
  • 5
  • 1
@Tzui dzięki mordeczko, to odpuszczam, a widziałem że w pobliżu leża latają pełzacze wojownicy więc i tak jestem na nie za słaby a domyślam się że jakaś misja z nimi związana może być
@luke4539: samo wejście, bez interakcji z npc może niczego by nie #!$%@?ło, ale nie ma co ryzykować, bo to gothuc i nawet bez próbowania lubi się sypnąć. A jeśli coś tu się #!$%@? to temu sejwowi możesz powiedzieć arrivederci, bo zablokujesz sobie później wątek główny (jednym z questów jest dostanie się na zamek wilczych szczynów)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luke4539: ja w pierwszym czy drugim rozdziale wszedłem do miasta skacząc po skałach, porobiłem parę questów, do portu oczywiście nie mogłem wejść bo ALAAAARM. Ale z Wilczym Leżem może być inaczej ¯\_(ツ)_/¯
  • 0
@kalkuba
@luke4539 byłem tam, alarm nikt nie krzyczy ale tak sobie myślę jeśli będzie tam jakiś quest z innym npc że mam gdzieś iść i jak wyjde z nim przez bramę jak ona jest zamknięta? Odpuszczam temat haha