Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia:

Czyli tobie? A jakie ty masz kompetencje w tym temacie?

Nie mam pojęcia w jaki sposób na podstawie mojego komentarza doszedłeś do takiego wniosku, ale chodziło mi raczej o organy ścigania/wymiar sprawiedliwości ()

Niby w jaki sposób? Że
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: I takie tępe dzidy zniszczą typowi życie bez mrugnięcia okiem za samo podejrzenie przestępstwa, jednocześnie nawołując do miłosierdzia wobec bandytów z lepszą mordą. Nasi przodkowie wiedzieli co robią trzymając je w kuchni
  • Odpowiedz
przynajmniej jak na razie nie ma dowodów na to że jest pedofilem


@Wirtuoz: a to nie jest przypadkiem, że to wyszło a kurat jak była jakaś konfercja famjmu czy innego MMA, leksiu obsral zbroje cały się trząsł i przy ludziach mówił "nie wiedziałem że jest nie letnia". Bo jak tak było to chyba wiadomo że to on ;) czydla sądu wystarczy nwm, do wystawienia opinii w zupełności.

Czy jest pedofilem? Jeśli kierował się kluczem glupie/łatwe a nie młode, to raczej.. nie. Tak i tak, prawo chroni osoby po niżej 15 "jako zbyt naiwne by zrozumiec z góry konsekwencje takiej zabawy" więc nie ważne jakie były jego intecje, jeśli dziewczyna miała mniej niż 15 a on robił.rzeczy nie moralne w celu własnego zaspokojenia, to jest winny.
A poniewaz chłop ma grubo ponad 20 lat i to była/były widzki "łapane" przez niego hurtem to nie przysługują mu okoliczności łagodzące w postaci "prawdziwej miłości" czy "małej różnicy wieku", dzięki ktorym ktoś wyjątkowo przychylnie mógł by zasadzie że owszem jest winny ale szkodliwość jest niska lub znikoma. Jego case to "Kamus 2.0" jest szkodliwy. Prawo nie pozwala na
  • Odpowiedz
@topikPajak: Dobra, zastrzegam że mi się nie chce tej całej dramy śledzić. Zakładam, że typ wysłał do laski z tindera swojego bydlaka i okazało się, że ona ma 14 lat? W tym przypadku też jest mała szkodliwość. To nie jest obnażanie się na placu zabaw. Tutaj mamy nieletnią nastolatkę, która założyła nielegalnie konto na aplikacji służącej między innymi do niezobowiązującego seksu. Raczej się ona za bardzo nie zdziwi na widok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topikPajak: ale się okazuje że ta laska miała 15 lat, więc w ogóle cała ta narracja twoja upada i nie ma za bardzo i czym dyskutować.. A to że się trrzasl jak o tym usłyszal (o ile to nie kolejny fejk) to co z tego? Serio uznajesz kogoś winnym po takiej reakcji? XD
  • Odpowiedz
@Wirtuoz z tego co słyszałem, dziewczyne do której wysyłał soft foty poznał na tinderze, więc spokojnie uznał że ma 18, Ona o te zdjęcia prosiła plus proponowała sprzedawanie własnych, do puki nie zrobiło się gorąco nie wyjawiła wieku. Jeśli moje info się zgadza, to bardziej winna jest małolata. Jak zawsze kobiety nie ponoszą konsekwencji swoich działań.
  • Odpowiedz
@topikPajak: Nic nie stoi w jego obronie? 14 to prawie 15, nie wysyłał pytonga 5 latce przecież.


@czaro8888: i co z tego? Przepis mówi mniej niz 15, 14 to mniej niz 15. Nikt nie mówi że gościu jest bardzo wyprany do szpiku kościu, tylko że prawodpodobnie wyrywał podlotki.

@topikPajak: A to że się trrzasl jak o tym usłyszal (o ile to nie kolejny fejk) to co
  • Odpowiedz