Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem w lidlu znowu, kolejna podwyżka.

-W 1.5 roku z 14.99 na 18.99 w #lidl () (+27%)
-Barber męski we #wroclaw z 50 na 75zł
-Cola zero duża po 6.50-11zl
-Ceny ciuchów jak u Niemców
-Randka we dwoje w restauracji 120zł +
-Wynajem przyzwoitej kawalerki z rachunkami 2500zl+

Człowiek chce być zadbany, zdrowy, fit to te #!$%@? mu chęć życia odbierają bo dla patusów na szlugi musi być.
#gorzkiezale #inflacja #bekazpisu #silownia #mikrokoksy #niebieskiepaski
Beszczebelny - Ale się #!$%@?łem w lidlu znowu, kolejna podwyżka.

-W 1.5 roku z 14.9...

źródło: comment_1641549519XtfCtF4aYiTzWl2SvO9inU.jpg

Pobierz
  • 78
@wladcakabanosow: ciągła wojna ale barber, to nie fryzjer.
Barber nie musi być po szkole zawodowej, cech rzemiósł nie bierze pod uwagę czegoś takiego jak fryzjer męski, no i barber strzyże inaczej od fryzjera i nie musi robić egzaminu czeladniczego :-)
Cole znajdziesz taniej, a do normalnego fryzjera to nie pójdzie tylko musi być barber? PS.to normalny fryzjer tylko nazwał się barberem


@wladcakabanosow: jak mnie coś takiego niesamowicie #!$%@?. Jasne, zmienię fryzjera do którego chodziłem od kilku lat żeby było taniej, przestanę pić napoje, które lubię pić, nie będę jeść zdrowej żywności bo można przecież taniej i się tej inflacji w ogóle nie odczuje. Polaków można przycisnąć do gleby kolanem a i
@rimyi no to jest sedno, człowiek zapiernicza w dwóch pracach, zarabia hajs żeby żyć na jakimś poziomie, w normalnym kraju mógłby sobie pozwolić na dużo, a tutaj jest taka mentalność ludzi, że "Coca coli mu się zachcialo albo barbera, moze jeszcze na wakacje za granicę?" albo szukanie promocji podstawowych dóbr. To jest przykre, straszne równanie w dół i zgoda na coraz większe ustępstwa jakby to była nasza wina.
@WarmWeather "ten kurczak w Lidlu to już tak z 3 miesiące stoi za 19 zł. "
Nie ma takiej opcji, piers z kurczaka kupuje 4-5razy w tygodniu raz w biedrze raz w lidlu od 2lat, znam ceny ;) ostatnie kilka miesięcy kosztował 17.89 czyli 1.10zl taniej. Może myli ci się z inną piersią z kurczaka bo w lidlu jest jeszcze z wolnego wybiegu i jakaś tam jeszcze. Ta ze zdjęcia jest.tą najtańszą.
@Beszczebelny: może tak to #!$%@?, że po prostu nie zauważyłem tej ceny 17.89 XD Ogólnie to popatrz w miescie w lokalnych mięsnych. U mnie przed nowym rokiem jeszcze było 17 zł / kg.

@Kosmiczny_byk: wóda nie, poszła średnio 5-8 zł w górę ta tania. Szlugi też.

@Malinowy_nos: fryzjerzy, nawet na takich mniejszych miastach, za ścięcie na krótko, maszynka plus nożyczki brali 30 zł w tamtym roku. Gdzie na początku