Wpis z mikrobloga

@Badum: Po pierwsze zacznij od zdjęcia - namiot bezcieniowy można zrobić z kartonu i dwóch lampek na biurko. Secudo - podstawka, NUUUUUUUUDA, nie musi to być mnogość i różnorodność ale nawet głupi kamyk opierniczony drybrushem albo kawałek kory, łodygi suszonych kwiatów (polecam róże, bo mają ładny przekrój i są dość drewniane, więc łatwe w obróbce, doskonale udają pnie, a po zmiażdżeniu jakieś gałęzie i inne drewniane śmieci) coś co nada terenowi
Dzięki wszystkim za rady postaram się z nich skorzystać, wiem że mogło być lepiej itp. Na pewno z czasem będzie ( a może już od kolejnego modelu) .Jednak jestem z siebie bardzo zadowolony że udało mi sie wymalować farbą mikro elementy takie jak oczy, gdzie kiedyś miałem z tym problem. Mam nadzieję że wszyscy odczuwają podobną przyjemność podczas malowania co, ja gdy tworzyłem ten model (ʘʘ)
@ nie, nie chciałem wydawać na razie tyle hajsu więc kupiłem zestaw 10 infiltratorow bo bardzo podobają mi sie ich modele, zresztą na razie chcę tylko malować grę w bitewniaka mam w dalszej perspektywie. Potem planuje jeszcze jakiś zestaw piechoty a potem pojazd