Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: myślisz kolejnosc zdarzeń, porfel jakiejś giełdy byl whitelistowany do celów migracji, ktoś od nich to wykorzystał do wyssania LP. Safemoon to wykrył i dodal ten walllet do black listy, przez co te tokeny sa teraz zablokowane na V1.
  • Odpowiedz
@dodo_: źle rozumiesz. Nikt nie zostaje z tyłu, caly czas ludzie mogą migrować.

Aczkolwiek jeżeli dla Ciebie bycie wyruchanym jest równoznaczne z pokryciem 4$ na gas fee aby zmigrować na V2 to.. nie wiem co Ci mam napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@farmer7: jak mylę kolejność zdarzeń? przecież to sprzedali tak? dostali swoje bnb czy tam na co to wymienili. Wyssali taką ilość bnb/innego krypto z liq. To nawet jak potem ich zablokowali to przecież już nic nie mogli z tym zrobić, hajs już poszedł. jakie tokeny im zablokowali na v1? jakieś resztki?
no i co z użytkownikami tej giełdy co tam trzymali swoje safemoony? wyruchani przez giełdę?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no wlasnie chyba nie sprzedali. Zdolali migrowac te skradzione tokeny na V2 ale tam ich portfel zostal blacklistowany i nie sa w stanie tego ruszyc.
A z resztą, Safemoon nie mial nic wspolnego z tym, to sie wszystko działo po stronie tej giełdy(prawdopodobnie Unicrypt, tak na Reddit piszą).
  • Odpowiedz
Nic juz nie piszę, czekam na oficjalne info od Johna na tweeterze.


@farmer7: ale to w sumie nie ma na co czekać. masz adres starego kontraktu? było pisane, że 100% tax? sprawdź na poocoin czy ktoś sprzedał, ile i za ile. Obczaj adres portfela który sprzedał i masz wszystkie info. Dlatego krypto jest takie fajne. Nie musisz słuchać oficjalnych kłamstw tylko sam weryfikujesz.
  • Odpowiedz
Aczkolwiek jeżeli dla Ciebie bycie wyruchanym jest równoznaczne z pokryciem 4$ na gas fee aby zmigrować na V2 to.. nie wiem co Ci mam napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@farmer7: to jak to zrobić?
  • Odpowiedz